Satılık Tekneler

Süperyat Ipanema
28.10.2016 Süperyat Ipanema
Mondomarine’in özel yapım süperyat serisininin en dikkat çekici parçalarından biri, şüphesiz 50 metrelik Ipanema. Yarış kırmızısı rengiyle onu ilk bakışta ayırt etmek mümkün. Ipanema’nın etkileyiciliği sadece dış görünümüyle sınırlı da değil. Modern klasik iç dekorasyonu, lüks yat Ipanema’yı emsali olmayan bir İtalyan yapıyor.

Süperyat Ipanema

Milano'lu tasarım stüdyosu Hot Lab tarafından tasarlanan Ipanema, 2012 yılında M50 projesi olarak İtalyan tersane için çizilmişti. Dinamik ve sportif bir görünüme sahip olan Ipanema, 500 GT’nin altında tutulan hacimde muazzam açık yaşam alanları sunuyor. Özellikle güneş güvertesinde karşımıza çıkan geniş yaşam alanı, tek güvertede güneşlenme, kokteyl ve açık hava yemek bölümü gibi unsurları ayrı ayrı sunuyor. Bu güvertenin baş tarafında ise jakuzzi bölümü yer alıyor.

Süperyat Ipanema2 Süperyat Ipanema3

Ipanema’nın iç mekanı ilk bakışta derin klasik bir atmosfer yansıtıyor. Detaylara odaklanınca zamandan arınmış dekoratif unsurlar, kullanılan modern materyallerle retro etkisini fazlasıyla hissettiriyor. 

Süperyat Ipanema4 Süperyat Ipanema5
Süperyat Ipanema6 Süperyat Ipanema7

İç mekanda kullanılan yüksek kaliteli on farklı mermer cinsi ve zengin Fransız - İngiliz mobilyalar, Ipanema’nın benzersiz iç atmosferini tamamlıyor. Geniş pencereler sayesinde iç mekanda hem aydınlık, hemde oldukça ferah bir atmosfer ortaya çıkarılmış. 

4 adet çift kişilik, 2 adet VIP ve 2 adet ikiz yataklı kamaraya ek olarak, sahibine özel olarak tasarlanmış olan master suit, Ipanema’nın konaklama kapasitesini oluşturuyor. 

Süperyat Ipanema8 Süperyat Ipanema9
Süperyat Ipanema10 Süperyat Ipanema11

Yatın servis teknesi garajı ise kıç tarafta yer alıyor. Bu kısım açıldığında büyük bir beach club’a dönüşebiliyor.


Yapımı 22 aydan kısa bir sürede tamamlanan 50 metrelik Ipanema’nın tanıtımı, 2016 Monaco Yacht Show’da yapılmıştı.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.