Satılık Tekneler

Süperyat Intensity
07.05.2015 Süperyat Intensity

Süperyat brokerlik ve yönetim şirketi Y. CO, 88 metre uzunluğundaki süperyat Intensity'nin Almanya’daki Abeking & Rasmussen tersanesinde, Y.CO ve Andrew Winch Designs işbirliğinde üretildiğini duyurdu.

Süperyat Intensity82 metre uzunluğundaki Kibo süperyatı ile aynı gövde ve mühendislik platformunu kullanarak inşa edilecek. Böylece daha hızlı ve ekonomik üretim olacak. Süperyat Intensity, şimdiden satışa da çıkartıldı.

Süperyat Intensity

Süperyat Intensity'nin tasarımcısı Andrew Winch; “Çarpıcı, üç katlı üst yapı ile zarif kıvrımlar ve camın bütünleşmesi, suyun ve güneşin yansımalarını benzersiz kılmakta. Süperyat Intensity, geniş güvertesinde misafirlerini ağırlamak, ideal ortamı ve güneşin sıcaklığını hissederek dinlenmek için, mükemmel bir ortam sağlıyor. 

Abeking & Rasmussen tersanesinin Satış Müdürü Till von Krause tanıtımda yaptığı konuşmada, Süperyat Intensity'nin özelliklerine şunları ekledi; “Bu çığır açan projede, Andrew Winch Designs ile işbirliğinden ve birlikte çalışmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Andrew Winch’in tasarımı, Alman kalitesi ile bizim tersanemizde eşleşecek. Sonucunda da Süperyat Intensity, yeni nesil süperyatlar arasında inanılmaz bir güzellikle yerini alacak.

Süperyat Intensity-1

Seri üretim olmayan bir bir platform üzerine inşa edilecek Süperyat Intensity; yat sahibine, çok iyi test edilmiş, mükemmel konfora sahip ve tamamen benzersiz bir dış görünüm sunacak.” dedi.

Süperyat Intensity, tam boyu 291 feet (88,8 metre), genişliği ise 41 foot (12,6 metre). Burun tasarımı gerçekten kendine özgün bir form sergiliyor.

Süperyat Intensity-2

Harika özelliklere sahip süperyat Intensity, 14 konuğa 23 mürettebat ile hizmet vermek üzere hazırlanıyor. Demirde iken hızlı geliş ve gidişler için kullanılacak bir Helipad ile donatılmış olan süperyat Intensity'nin su kesimi 3.45 metre.

Süperyat brokerlik ve yönetim şirketi Y. CO satış, satın alma, kiralama, yönetim, yenileme, bakım ve onarım konularında dünya çapında uzman bir firmadır. Y. CO, 2004 yılında Gary Wright ve Charlie Birkett tarafından kurulmuştur.

http://y.co/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.