Satılık Tekneler

Süperyat Giaola-Lu Sahibine Teslim Edildi
26.07.2016 Süperyat Giaola-Lu Sahibine Teslim Edildi Bilgin Yachts tarafından üretilen, 46,8 metre uzunluğundaki süperyat Giaola-Lu, sahibine teslim edildi.

Giaola-Lu

Bilgin Yachts
, Giaola-Lu'nun geçtiğimiz hafta Cuma günü Meksikalı sahibine teslimini, yaptığı açıklamada duyurdu. Nisan ayında denize indirilen süperyatın gemi inşa mühendislik hizmetlerini, Unique Yacht Design üstlendi. Hem iç hem de dış dekorasyonunda ise H2 Yacht Design imzası bulunuyor.

Giaola-Lu-2

Giaola-Lu çelik gövdeye ve alüminyum üst yapıya sahip. Süperyatın genişliği 9,20 metre, su kesimi ise 2,45 metre. Yatta aynı anda 12 konuk, ikisi çok büyük master kamaralarda, diğer dördü de VIP özelliklerdeki kamaralarda ağırlanabiliyor. Üst güvertesinde nefis bir güneşlenme alanı yer alıyor. Ayrıca yatta iki geniş salon ve bir de jakuzi bulunuyor.

Giaola-Lu-3

Süperyatın teslimi ile ilgili olarak Bilgin Yachts tarafından yapılan açıklamada, Bilgin Yachts Kıdemli Satış Müdürü Yıldırım Bilgen; “Giaola-Lu ve onun ekibi artık bizim ailemizin bir parçası oldular. Son zamanlarda hep birlikte çalıştık ve onların da destekleri ile süperyatı teslim aşamasına getirdik. Onların ifadelerine göre ekibimizin özverili çalışmaları sonrasında ortaya çıkan işin, beklentilerinin de üstünde olması kendilerini çok sevindirmiş. Ayrıca, yat sahibi tarafından projenin gerçeklemesinde emeği geçen takım üyelerini tek tek yata çağırarak, onlara küçük hediyeler vermeleri de çok ince bir davranış.” dedi.

Giaola-Lu-4

Süperyat Giaola-Lu iki adet CAT C32 motor ile donatılmış ve teslim öncesinde yapılan deniz testlerinde maksimum 16 knot hıza erişmiş. A1+A2+A3 yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiş olmasından dolayı sınırsız seyir imkanına sahip.

Bilgin Yachts tersanesinde Bilgin 263’ün üretimine halen devam ediliyor. 2019 yılında tamamlandığında, 80 metre boyu ile Türkiye’de üretilmiş en büyük yat olacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder