Satılık Tekneler

Süperyat Event 60M
27.10.2015 Süperyat Event 60M
Hollanda’daki Amels tersanesinde üretilen, 60 metre uzunluğundaki Event süperyatının videosu nefes kesiyor. Tim Heywood’un avangart tasarımının girift ve karmaşık çizgileri, göz alıcı keskin burun yapısı ile Event, sektör için bir referans noktası olacaktır. Event yatında, modern lüks süperyat sahiplerinin neredeyse arzu ettiği her şey gerçekleşmiş durumda.60 metre uzunluğunda tamamıyla kişiselleştirilmiş bu yatta, yat sahibinin tüm zevk ve amaçlarına ulaşılmış görünüyor. Süperyatın ön bölümünde yer alan Touch & Go helikopter pisti, üst güvertedeki güneşlenme alanları ve merkezinde yer alan merdivenler fazlasıyla öne çıkıyor.

event-süperyat

Büyülü bir görünüme sahip süperyatın, kılıç keskinliğindeki burnunun ardında ise yat sahibinin sipariş ile Tim Heywood tarafından tasarlanan garaj kapakları yer alıyor. 82 milyon dolar değerinde olduğu söylenilen Event, martı kanadı formundaki garaj kapıları ile çok farklı bir görünüme sahip.
 
www.amels-holland.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder