Satılık Tekneler

Süperyat Euphoria
18.04.2017 Süperyat Euphoria Türk tersanesi Mayra Yachts, geçen sene her göreni umutlandıran Euphoria adındaki yatını tamamlamayı planlıyor. Süperyat ile ilgili şu an, sadece üretici firma tarafından yayınlanan detaylı fotoğrafları var.

Euphoria

Detaylara girmeden önce, Mayra Yachts’ın bu muhteşem proje için büyük takdir toplayan yat tasarımcısı Ken Freivokh ile bir araya geldiğini belirtmeliyiz. Ken Freivokh, canlı çizgileri ve çarpıcı eğrileri doğru yerlerde buluşturup, büyülemeyi başarmış. Bu eğrileri çelikten ve alüminyumdan oluşturmak yaklaşık 3 yıl sürecek. 

Euphoria.

Euphoria'da yer alacak güzellikleri, büyüleyici güneşlenme güvertesinden başlayarak, özel spor salonunda dinlenmek veya kahvaltı öncesinde sabah sporunu yapmak için ideal spor salonuna kadar devam ediyor. 

Euphoria..

Ana güvertenin kıç bölümü, özel olarak büyük gruplar halindeki konukları ağırlamak üzere tasarlanmış. Özel mürettebat ile konuklar için tam hizmet alanı, bir barbekü, özel bir bar, burayı mükemmel bir sosyalleşme bölümü haline getiriyor. Ayrıca, bu yatta misafirleriniz ile rahat rahat konuşmak için bol miktarda alan var. Örneğin, ana güvertenin altında gizli olan tender garajında sohbet edebilir ve 7,4 metrelik Pascoe konuk tender teknesinin karşısında keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Euphoria...

Euphoria'nın iç bölümlerinde konukları; LED aydınlatmalı, metal ve cam unsurlar, yumuşak halılar ve deri ile tamamlayan retro - modern tarz dekorasyon karşılamaya hazır olacak. Gözlerinizi üzerinden alamayacağınız herşey, çok dikkat çekici ve lüks görünüyor. 

Euphoria, Euphoria,

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.