Satılık Tekneler

Süperyat Elements
02.09.2016 Süperyat Elements Üretimi henüz tamamlanan 76,2 metre (250 feet) uzunluğundaki Elements süperyatı, Türkiye’nin önemli tersaneleri arasındaki Yachtley'in İzmit Başiskele’deki tesislerinden ayrılarak, ilk kez dünya yatçılığının karşısına çıkacağı Monaco Yacht Show’a katılmak üzere yola çıktı.

Elements

Yatçılık dünyasının beğenisine sunulacak olan Elements, sahibinin istekleri doğrultusunda ailesi ve konuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dekore edildi. Yüksek kalite, yüksek performans ve mükemmel bir yat oluşturma hırsı ile, okyanus aşırı seyahatlere hazır tartışmasız bir gemi ortaya çıkartılmış.

Elements-2

Elements'in temel özellikleri arasında bir plaj kulübü, spa havuzu, hamam ve yatın sahip olduğu 4 güverteyi birbirine bağlayan asansör bulunuyor. Türk tersane Yachtley tarafından inşa edilen Elements, yüksek standartlarda, klasik tarzda çelik gövdeli ve alüminyum üst yapıya sahip.

Elements-3

Süperyatta zarif bir profil oluşturmak için çok hoş görünümlü çizgiler kullanılmış. Harika tasarlanmış sistemleri ve fazlasıyla dikkat edilmiş detayları, süperyatın sahip olduğu ince işçiliği kanıtlıyor. Sonucunda da estetik zevklere sahip, tüm detaylarında işlevsellik duygusu taşıyan tavizsiz enfes bir süperyat ortaya çıkmış.

Elements-4

Yachtley tersanesi Kocaeli Serbest Bölgesinde çalışmalarını sürdüren, Avrupa’daki tesis içinde kendi iç dekorasyon bölümüne sahip olan tek tersane olarak, 106.000 m² arazi üzeriden ve 252 kendi kıyı şeridi olan tesisinde üretim yapıyor. Hizmet kalitesini “sürekli iyileştirme” felsefesi ile hızla büyüten tersane, her geçen gün gelişiyor. Yachtley tersanesi, en gelişmiş CAD, CAM teknoloji tabanlı ve entegre yönetim sistemleri ile üretimini sürdürüyor.

Elements-5

76 metre uzunluğundaki deplasman Elements süperyatının iç ve dış dekorasyonu, Sinot Yacht Design tarafından gerçekleştirilmiş. Tasarımcılar ve yatı üreten ekip, yatta muhteşem dikkat ve ince işçilik için tüm bilgi ve tecrübelerini ortaya koymuşlar. Elements, iki adet MTU 16V 4000 M63L dizel motor ile maksimum 16 knot hıza çıkabiliyor. Süperyatın seyir hızı ise 15 knot.

Elements-6

Yachtley dünyanın en harika özelleştirilmiş süperyat üreten tersanesi olarak, 12 kamarası olan ve 24 konuk ağırlanabilen Elements süperyatını Monako’da beğeniye sunacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder