Satılık Tekneler

Süperyat "Dunia Baru"
14.04.2014 Süperyat "Dunia Baru"

Şık ve modern hatlar, büyük motorlar, yüksek süratler, süperyat denince akla gelen ilk unsurlar oluyor. Ancak hiçbirini bulamayacağınız tamamen geleneksel çizgilere sahip bu yelkenli, belkide Singapur Yat Fuarı’nın en dikkat çeken süperyatı olacak.

Süperyat

51 metre boyundaki dev yelkenli resmi olarak 2014’ün başında suya indi. ‘Yeni Dünya’ anlamına gelen Dunia Baru ismiyle ilk defa Singapur Yat Fuarı’nda sergilenmekte olan yat, Konjo Boat Builders tarafından inşa edildi. Endonezya’nın en kusursuz ahşap işçiliğinin uygulandığı belirtiliyor. Ek olarak teknede en son ışık ve ses sistemleri teknolojileri mevcut.

51 metrelik bu yelkenlinin arması son derece güçlü. Charter’da tamamen yelken altında seyir imkanı sunuyor. Dunia Baru’da 14 misafir konaklayabiliyor. Profesyönel personel saysı ise 18. Yat personelinde bir Master dalış eğitmenide yer alıyor.

Süperyat Süperyat

11 metrelik genişliğiyle müthiş bir kapalı yaşam alanı var. Ana kabininin geniş camları panaromik manzarasıyla son derece etkileyici. Ana salonunda ise sıcak ve doğal tonlar yine detaylı ahşap süslemeler ve mobilyalarla sağlanmış.

Charter misafirleri Dunia Baru’yu Asya’nın güneydoğusunda kiralayabilecekler. Misafirler coğrafyada yer alan birçok adayı gezebilecek, su sporları hatta dalış yapabilecekler.

Süperyat

Dunia Baru’nun taşıdığı oyuncaklar listesi şöyle:

Tenders 1 - 6.8 meter Hypalon RIB 225 Yamaha - 4 Stroke Engine 2 - 4.7 Meter Hypalon RIB - 70HP Yamaha - 4 Stroke Engine Jet Skis 1 - Kawasaki 3 persons 1200 CC 1 - Kawasaki Stand Up - 800 CC Toys 3 - Sea Kayaks 2 - Stand Up Paddle Boards - SUPS 1 - Banana Boat - 12' Sunfish sailboat Water Ski Fishing Rods and Tackle Dive Equipment 2 Nuvair 16 CFM Sea Water Cooled Compressors 1 Nuvair Nitrox 12.5 CFM LP 280ME Marine Nitrox Generator Dive Tanks - 36 - 80 CU Tanks Regulator/BC - 8 Sets Aqua Lung Wet Suits/Masks/Fins

http://www.indonesia-yacht-charter.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.