Satılık Tekneler

Süperyat Cloudbreak
03.06.2016 Süperyat Cloudbreak Alman tersanesi Abeking & Rasmussen, en son süperyatı Cloudbreak'i tersanenin Bremen yakınlarındaki Lemwerder’deki tesislerinde, heyecan verici teslim töreni ile sahibine 1 Haziran 2016 günü teslim etti.

Cloudbreak

Süperyat, şimdi Norveç’in Kristiansand kentine doğru yol alıyor. Daha sonra ise Kuzey Atlantik’i geçerek, başlayacağı epik dünya turunun ilk durağı olan İzlanda’ya devam edecek.

Cloudbreak-2 Cloudbreak-3

Bu yıl şubat ayında denize indirilen ve daha sonrasında testleri tamamlanan Cloudbreak, dünyanın en zorlu denizlerinde ve en uzak köşelerine yapacağı efsanevi yolculuk için batıya doğru yol alacak. 2.200 groston üzerindeki ağırlığı ve 72,5 metre uzunluğu ile Cloudbreak, dünyanın en büyük yatlarından birisi olacak. Gri boyası ile eşleşen askeri stilini, yatın tasarımcısı Espen Oeino’nun şekillendirmesi ile birlikte Paris’te çalışan tasarımcı Christian Liaigre harika bir iç ortam ortaya çıkartmış. Projenin güvenliğini ise, inşa sürecini de yönetmiş olan SuperYachts Monaco üstlenmiş.

Cloudbreak-4

Cloudbreak çıkacağı nefes kesici dünya turunda, SuperYachts Monaco tarafından dünyanın heyecan verici, popüler yerlerine seyahat etmek isteyen müşteriler için charter olarak kiralanacak. Cloudbreak'ın çıkacağı yolculuğun seyri planı ve tarihleri ise daha sonra açıklanacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder