Satılık Tekneler

Süperyat Chasseur
17.10.2016 Süperyat Chasseur
Christensen tersanesi, yeni 50 metrelik süperyatı Chasseur’un ilk görsellerini basın ile paylaştı. Geçtiğimiz yaz aylarında Christensen tersanesi büyük bir atılım yaparak, 50 metre uzunluğundaki Silver Lining ve Chasseur süperyatlarının denize indirildiğini duyurulmuştu. Christensen tersanesi ilk olarak, gümüş renkli gövdesi olan Chasseur'ın iç ve dış görselleri ile tanıtıma başladı.

Chasseur

Christensen Shipyards, 164 feet uzunluğundaki Silver Lining ve 160 feet uzunluğundaki Chasseur yatlarını 3 - 7 Kasım 2016 tarihleri arasında, Fort Lauderdale International Boat Show’da sergileyecek.

Tersanenin daha önceki bir çok projesi gibi Chasseur'u Amerikalı Christensen tersanesinin kendi bünyesindeki tasarım ofisinde, iç bölümlerin dekorasyonunda ise Washington eyaletinde çalışan VARO Interior Design ile birlikte geliştirdiler.

Chasseur2

Chasseur'da 12 konuk, iki farklı güverteye yayılmış toplam 6 süit kamarada ağırlanacak. Christensen tersanesinin imzası sayılan, ana güvertedeki oval gövde pencereleri, yatın ön bölümünün tüm genişliğini kullanan master süitte havadar ve ferah bir ortam elde edilmesini sağlıyor. Lüks bir daire tarzında dekore edilen süit, son derece modern ve gerçekten denizcilikten ilham alan öğeler ile bezenerek, kendinizi hem evde hem de denizde harika hissetmenizi sağlıyor.

Chasseur3

Master süite ilave olarak diğer 5 konuk kamarası, her biri VIP özelliklerde ve alt güvertede konumlandırılmış. Yatın 9 metre olan genişliği ve hafif CTP yapısı konuk kamaralarının su seviyesinin üzerinde kalarak, hem geniş hacimlere sahip olmasını hem de açık renkli dekorasyonları ile aydınlık görünmesini sağlıyor.

Chasseur4

Chasseur'ın gövde görünümünde tersanenin daha önceki yatlarındaki imza görülmesine rağmen, iç ve dış dekorasyonunda modern öğeler kullanılmış. Canlı ve alışmadık mobilyalar, ilginç sanat eserleri ve eğlenceli renk eşleştirmeleri ile Chasseur'ın dekorasyonu oldukça hareketli.

Chasseur5

14 knot hızında seyir yapan Chasseur, sorunsuz bir şekilde 4.000 deniz mili menzile erişebiliyor ve okyanus aşırı seyahat yapabiliyor. Christensen tersanesi fuar öncesinde, Güney Florida, Columbia nehrinde bir basın daveti düzenleyecek ve yeni yatın diğer pek çok özelliği bu toplantıda duyurulacak. Chasseur, resmi olarak ilk kez Fort Lauderdale International Boat Show’da tanıtılmış olacak.

Chasseur6

Christensen tersanesi, dünyanın en başarılı kompozit fiberglas üreticileri arasında sayılmaktadır. Tersane 35 ile 50 metre arasındaki yatları, yarı sipariş sistemi üzerine üretmektedir. En son teknoloji üretimlerini, Washington eyaletinin Vancouver kentindeki 180.000 metre büyüklüğündeki tesislerinde ve üç hektar büyüklüğündeki marinasında devam ettirmektedir.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.