Satılık Tekneler

Süperyat Berilda Yeniden Suya İndi
18.10.2016 Süperyat Berilda Yeniden Suya İndi Yaklaşık 12 ay süren kapsamlı refitin ardından 38,4 metrelik Feadship süperyatı, Berilda yeniden denize kavuştu. ABD’nin Maine kentinde yer alan Front Street Shipyard tesislerinde yapılan refit, yatın yeni sahipleri satış işlemini tamamlar tamamlamaz başlatılmıştı. Tam 12 ay süren refit işlemi, aslında ilkbahar ayında tamamlanmak üzere planlanmıştı ancak,bir seneye uzatıldı. Çalışmalar sürdükçe refit ekibi, mekanik ve kozmetik alanlarında planlanandan daha fazla iş olduğunun raporunu verdi ve planlanan suya iniş tarihi ertelendi. Çok kapsamlı bir şekilde tamamlanan refitin ardından Berilda, 1978 yılında Hollanda’da suya indiği günün koşullarına geri döndürüldü. 

Süperyat Berilda

Tamamen yenilenen Berilda’nın yeni dış yüzeyi, boyası ve vardavelaları görünümünü hayli değiştirdi. İç mekanda ise, misafir alanları ve master kamara önceki konumu olan alt güverteden üst güverteye taşınmak üzere, yeni bir düzen uygulandı. 

Süperyat Berilda2 Süperyat Berilda3

Berilda’nın kapsamlı refit işlemi bunlarla sınırlı kalmadı; iki yeni jeneratör ve modern havalandırmalar gibi yeni teknik sistemler yatı bir üst boyuta taşıdı. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder