Satılık Tekneler

Süperyat Axioma
23.12.2016 Süperyat Axioma Eski adı Red Square olan 72 metre boy uzunluğuna sahip Axioma, Türk üretici Dünya Yachts tarafından 2013’de suya indirildi. Formula 1 Dünya Şampiyonu Lewis Hamilton, Kendall Jenner, Gigi ve Bella Hadid gibi ünlü isimler geçtiğimiz yıl Axioma’yı charter etmişlerdi. 

Axioma

Beş kat güverteye sahip olan Axioma, toplamda sunduğu 3 bin metrekarelik yaşam alanında sürprizlerle dolu. Axioma’yı bu denli popüler kılan da bu benzersiz nitelikleri. 

Axioma.

Axioma’nın etkileyici yaşam alanları daha girişinde başlıyor. Büyük antre bölümü, dekoratif ışıklandırmalarla misafirleri daha yata adım attığından itibaren rahatlatmaya başlıyor. 

Axioma..

Axioma denizanalarının olduğu bir yere demirliyken, yüzme havuzu bölümü misafirler için iyi bir alternatif oluyor. 

Axioma,,

Tekne sahibi güvertesi, Axioma’nın belkide en özel kısmı. Tamamen tekne sahibi için ayrılmış olan bu güverte, charter misafirinin kendine ayıracak özel zamanı için birebir. Yatın hiç bir yerinden görünmeyen özel balkon kısmı ise bir yatta rastlanabilecek en iyi teras olarak belirtiliyor. Bu terasta hiçbir şekilde rahatsız edilmeden masaj yaptırmak mümkün.

Axioma.,

Tekne sahibi güvertesindeki büyük yemek masası, şüphesiz misafirlerin en sosyal olabileceği alanların başında geliyor. Jakuzzi güvertesi ise, yatın en keyifli kısımlarından biri. Jakuzzi’nin içinde bar sandalyeleri ve donanımlı bir bar bulunuyor. 

Axioma-

Axioma’yı revaçta kılan özelliklerin belkide en önemlisi tecrübeli mürettebatı. Bir yat ne kadar donanımlı olursa olsun, yatı hayata geçirecek olan misafirlere hizmet veren ekibin niteliği oluyor. Toplam 20 kişiden oluşan mürettebatın büyük bölümü, Axioma’nın sahibinin eski yatında da görev yapmıştı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder