Satılık Tekneler

SuperOcean 58
16.09.2016 SuperOcean 58 İki yat üreticisi bir araya geldiğinde 58 feet uzunluğunda vahşi görünümlü bir tekne ortaya çıkmış. Yeni tekne alışık olunmayan bir görünüme sahip.

SuperOcean 58

İlk kez Cannes fuarında tanıtılan ve şimdi de Monaco Yacht Show’a hazırlanan  SuperOcean58 18 metre uzunluğunda ve dünyanın en mükemmel süperyatlarına hizmet verecek tekne olmaya aday.İtalya’da tekne ve yat üretimi konusunda yaklaşık 100 yıllık bir tecrübesi bulunan Seascan Marine ile birlikte Fransa’nın lüks gezi teknelerinin bakım, onarımı ve yeniden dekorasyonu konusunda 30 yılı aşkın süredir başarılı çalışmalarda bulunan Yachting Maintenance yeni SuperOcean 58 teknesini geliştirmişler. Seascan Marine firması ünlü Scanner lüks RIB teknelerin üreticisi olarak da bilinmektedir.

SuperOcean 58  SuperOcean 58 
 SuperOcean 58 SuperOcean 58 

Yeni geliştirilen ürüne SuperOcean adının verilmesinin ardındaki gerçek ise RIB pazarındaki benzer ürünlerden çok farklı olacak olmasından kaynaklanıyor.

SuperOcean 58

Tamamen siyah bir gövdeye sahip olan SuperOcean 58  geniş açık dış güvertenin yanı sıra beklenmedik ölçüde büyük bir de iç salon bulunuyor, mutfak ve kabinleri ile konuklarına mükemmel deniz keyfi sununan SuperOcean 58 hizmet teknesi Volvo Penta motor ile donatılmış.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.