Satılık Tekneler

Supermarine Fury 56
22.02.2016 Supermarine Fury 56
Andrew Trujillo, çok farklı çizgilere sahip olan Supermarine Fury 56 tasarımı ile ilgi topladı. Sportif ve çok hızlı bir sürat teknesi olacak Supermarine Fury 56’nın tasarımını yapan Andrew Trujillo Design firması, Adam Younger ile birlikte çalışarak martı kanat tasarımlı bir süper hızlı yat tasarladılar.

Supermarine-Fury-56

Andrew Trujillo Tasarım stüdyosu, geçtiğimiz yıl Supermarine adı altında Ross-Smith Marine için bir takım yeni projeleri ile dikkatleri üzerinde topladı. Andrew Trujillo Design firmasının açıkladığı en son konsept tasarım projesi, denizlerin süper otomobilini anımsatıyor. Mercedes-Benz martı kanat (gull-wing) kapılarına hayran olanlar, hemen bu yeni tasarımın nereden etkilendiğini ilk bakışta algılayabilirler.

Supermarine-Fury-56-2

Supermarine Fury 56 konsept projesinde, Adam Younger’ın heyecan verici Hendricks 55 yarış teknesinin yarışlarda başarılı olan safkan gövdesi kullanılmış.

Supermarine-Fury-56-3

Sürat teknesinin sahip olacağı iki adet motor ile 70 knot hızın üstüne çıkacağı söyleniyor. Supermarine Fury 56 konsept projesinde burunda bir master kamara yer alıyor. Alt güvertede bir salon ve mutfak bulunuyor.

Supermarine-Fury-56-4

Andrew Trujillo yat tasarımı konusunda yirmi yılı aşkın bir tecrübesi bulunan tasarımcı, geçmişinde Thunderbolt 36 sürat teknesi ve kısa süre önce denize indirilen Sheerline 1090HT gibi önemli projelerde imzası var.
Supermarine Fury 56'nın 650 bin Euro ile 850 bin Euro arasında olması bekleniyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

HARİKA GÖRÜNÜYOR. BİR DE SEYİR HALİNDE Kİ VERİLERİ GÖRMEK LAZIM.

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder