Satılık Tekneler

Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı
15.01.2015 Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı
Dünya'nın sayılı yat broker firmalarından biri olan Burgess, sedir ağacı ve kompozit gövdeli, 36 metre uzunluğundaki 1996 yapımı yelkenli Yanneke Too’nun satıldığını açıkladı. Camper & Nicholsons için üretilen süper yelkenli, İngiliz tasarımcı Bill Dixon tarafından dizayn edilmiş ve bugüne kadar Dünya'nın pek çok limanını ziyaret etmişti.

Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı

Yanneke Too bugüne kadar tasarımının sağlamış olduğu olanaklar ile Dünya'nın pek çok sığ sularında bile rahatlıkla seyir yapabilen zarif, şık bir yelkenli olarak bilinir. Çift direkli Yanneke Too’nun her iki direği de Amerikan Omohundro yapımı 38 metre karbon fiber. Yelken sistemleri ise, Yeni Zelanda’dan Marten Marine firmasına ait.

Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı

Yanneke Too’nun iç tasarımı Bill Dixon, Terence Disdale ve Richard Hornbacher imzalarını taşımaktadır. Masif ahşap yer döşemeleri, kiraz ağacı doğramaları ile dillere destandı.
 
Süper Yelkenli Yanneke Too Satıldı   
Mükemmel oranlardaki süper lüks yelkenlide 7
konuk ağırlanabiliyor ve konuklara 5 mürettebat
hizmet ediyor.
Bir adet Lugger dizel motoru bulanan
Süper Yelkenli Yanneke Too, 12 knot seyir hızına ulaşabiliyordu. 
470 HP gücündeki motorlu yelkenlide tek pervane bulunuyor.
Satışının yapıldığı açıklanan Süper Yelkenli Yanneke Too için, Burgess tarafından 4.900.000 $ liste satış fiyatı konulmuştu. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.