Satılık Tekneler

Süper Model Amy Willerton, Yelken Yarışına Katılıyor
24.11.2015 Süper Model Amy Willerton, Yelken Yarışına Katılıyor
İngiltere’nin Miss Universe güzeli ve “I’m a Celebrity Get Me Out of Here” yarışmacısı Amy Willerton’ın, dünyanın en zorlu yelken yarışlarından biri olan Clipper Race yelken yarışına katılacağı açıklandı. Amy Willerton, Clipper Race yelken yarışının Garmin takımına katılacak.

amy-willerton

Süper model Amy Willerton,pek çok güzellik yarışmasında başarılar elde etti. 2011 yılında Galler güzeli olarak, Dünya Asya Pasifik güzellik yarışmasına katıldı. 2012 yılında Miss Londra seçildi ve 2013 yılında İngiltere adına Miss Universe güzellik yarışmasına katıldı. Amy sadece güzellik yarışmalarında değil, pek çok farklı konuda başarılara ulaşmak için hep mücadele içinde oldu. Konforlu bir yaşam yerine doğal hayatın içinde olmak, zorlukların üstesinden gelmek onun genlerinde var. Amy Willerton Londra maratonuna katıldı, pek çok triatlon yarışını tamamladı ve Rus sirkinde rol aldı.

AmyWillerton-SkipperAsh_SirRobinKnoxJohnston

Daha önce hiç yelkenli tecrübesi olmayan Amy Willerton, yelken yarışına katılma kararı sonrasında derhal yelken eğitimi almaya başladı. Avustralya Sydney’deki eğitimin dört seviyesini de başarı ile tamamladı.

Amy Willerton yarış ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Yeni şeyler denemeyi ve meydan okumayı seviyorum. Clipper Race okyanus yarışının Everesti! Korkutucu olduğu kadar heyecan verici bir yarış olacak. Heyecanla bu zorlu yarışın başlamasını bekliyorum. 
Daha önce bir teknem olmadı, yelken deneyimi de yaşamadım. Bir bilgim olmadığı için, sıfırdan Clipper Race kriterlerine göre eğitim almış olmam bana çok şey öğretti. Eğitim harikaydı, çok güzel bir ekip. Umarım öğrendiklerim ile başarılı olurum.” 

amy-willerton-1

Yaklaşık 6 hafta sürecek olan yarış, New York’tan başlayacak Kuzey İrlanda’daki Derry-Londonderry ve Hollanda’daki Den Helder limanlarına uğradıktan sonra Londra’da sona erecek.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder