Satılık Tekneler

Sunseeker’dan Yeni Model - 131 Yacht
13.11.2015 Sunseeker’dan Yeni Model - 131 Yacht
İngiliz Sunseeker firması, yeni 131 Yacht'ını 2016 yılının ilk fuarı olan Londra Boat Show’da tanıtacağını açıkladı. Avrupalı yat severlerin merakla beklediği Londra Boat Show’da, Sunseeker son modelinin üstündeki perdeyi kaldıracak. Yeni model Sunseeker 131 Yacht, 40 metre uzunluğunda. Sunseeker firması 2016 yılında pazara üç yeni süperyat sunacak. 2016 yılının hemen başında tanıtımı yapılacak olan Sunseeker 131 Yacht, maksimum 12 konuk ağırlayabilecek. İsteğe bağlı olarak düzenlenebilen kamara yerleşimi seçeneği bulunuyor. Standart olarak yatta 5 kamara ve 10 konuk ağırlanabiliyor. Süperyatın performansı da çok etkileyici. Üç güverteli Sunseeker 131 Yacht maksimum 23 knot hıza çıkabilirken, 10 knot hız ile 1.500 deniz mili menzile ulaşabiliyor. 

Sunseeker International firmasının Satış Direktörü Sean Robertson; “Londra Boat Show her zaman uluslararası seçkin müşterilerin katıldığı ve dikkat çekici şekilde sipariş verdikleri bir fuar. Çok özel ve yeni bir süperyatın bu önemli fuarda tanıtılacak olmasından dolayı çok mutluyuz, Sunseeker olarak 2016 yılı içinde toplam dört yeni modelle pazarda olacağız. Sunseeker 131 Yacht, teknik yeniliklere ek olarak gelişmiş özellikleri, çağdaş yerleşim düzeni içinde, en üst düzey talepleri olan müşterilerimizin isteklerini terzi titizliğiyle karşılayabilecek bir model.” dedi. 


Satış Direktörü Robertson, Sunseeker 131 Yacht'ın tanıtımı henüz yapılmamış olmasına rağmen, şu ana kadar beş adet satıldığını, bu talebin yeni süperyatın ne kadar başarılı olacağının ilk göstergesi olduğunu sözlerine ekledi.

Sunseeker 131 Yacht ilk kez, 17 Ocak 2016 tarihinde kapılarını açacak olan Londra Boat Show’da sergilenecek.
 
www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder