Satılık Tekneler

Sunseeker'dan üç yeni model motoryat
25.04.2013

Sunseeker'dan üç yeni model motoryat
101 Sport Yacht

Sunseeker firması, Sport Yacht sınıfına üç yeni motoryat eklemeye hazırlanıyor. Firmanın açıkladığı bu modeller, 68 Sport Yacht, 80 Sport Yacht ve 101 Sport Yacht olacak. Bu yaz itibariyle görücüye çıkması planlanan üç yeni motoryatın 68 ve 80 feetlik en küçük modelleri, Sunseeker'ın Predator serisi motoryatlarıyla büyük benzerliğe sahip. Hatta geçen hafta ele aldığımız Predator 80 modeliyle neredeyse tek farkı, cam tavanın yerine, iyice kıça doğru uzanan flybridge'i gösterilebilir.

Yüksek performansıyla öne çıkan Predator modellerini aratmayacak olan yeni motoryatlardan 80, ikiz MTU 2, 460 beygirlik makinelerle 44 knot sürate çıkabilecek.

Sunseeker'dan üç yeni model motoryat
68 Sport Yacht

Yeni Sport Yacht motoryatları, sadece Predator'ların üzerine flybridge eklenmiş olarak ele almak haksızlık olur. İkincil dümen ile birlikte, üst güvertelerindeki kullanışlı oturma düzenleri, ferah bir yaşam alanı oluşturuyor. Bunlara ek olarak, yeni motoryatlardan 101 Sport Yacht'ı, farklı bir gövdeye sahip olmasından ötürü ayrı tutmak gerekecek. Daha büyük boyutları ve farklı gövde yapısıyla, en büyük motor seçeneğinde maksimum 30 knot sürat yapabilecek.

Sunseeker'dan üç yeni model motoryat
80 Sport Yacht

Kaynak: www.sunseeker.com/ www.yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder