Satılık Tekneler

Sunseeker Persistence Satıldı
09.05.2017 Sunseeker Persistence Satıldı Sunseeker’ın 28 metrelik motoryatı Persistence’ın satışı tamamlandı. Daryl Junck tarafından, Rick Obey & Associates aracılığıyla listelenen motoryat için istenilen fiyat 6 milyon 500 bin Euro idi. 

Sunseeker Persistence

İngiliz tersane Sunseeker International’ın GRP’den inşa ettiği motoryat Persistence, 2016’da suya indirilmişti. Sunseeker 95 modeli olan Persistence, tamamen modern dekorasyona sahip iç mekanıyla dikkat çekiyor. Amerikan ceviz ağacı mobilyalar ve parlatılmış fildişi detaylara sahip olan kamaralarında, toplam 8 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Gövdenin tüm genişliğinden faydalanarak tasarlanan tekne sahibi suiti, bir adet VIP suit ve iskele ile sancak taraflarda ikiz yataklı iki adet kamara mevcut. Stereo surround ses sistemine sahip dev ekranlar bulunan süperyatın tüm kamaralarında ebeveyn banyolar var. Motoryatın konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise dört kişi. 

Geniş bir oturma grubuna sahip olan ana salonunda, iskele tarafında kahve masası ve sancak tarafta yine tam donanımlı ses sistemine sahip televizyon grubu yer alıyor. Sancak tarafta aynı zamanda katlanarak açılan balkon da mevcut. Baş tarafa doğru ise bar ve 8 kişilik yemek bölümü var. 
,
Çift 1950’şer beygir MTU makinelere sahip olan motoryat, 29 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati ise 23 knot. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.