Satılık Tekneler

Sunseeker Merrick’de €1 Milyon İndirim
05.09.2016 Sunseeker Merrick’de €1 Milyon İndirim
Sunseeker’ın 28 metrelik motoryatı Merrick, Monaco’lu firma Morley Yachts’dan Tim Morley adına, satış listesinde yer alıyor. Lüks motoryatın liste fiyatında bu hafta itibariyle 1 milyon Euro indirim yapıldı.

Sunseeker Merrick

İngiliz tersane Senseeker International tarafından inşa edilen Merrick, 2013 yılında sahibine teslim edilmişti. Hayli etkileyici bir iç dekorasyona sahip olan Merrick’in tasarımını Lazzarini Pickering yapmıştı. 4 adet kamarasında toplam 8 misafir konaklama kapasitesi sunan motoryatın, tekne sahibi kamarası ayrı bir giyinme odasına sahip.

Sunseeker Merrick2

Tekne sahibi kamarasının yanı sıra, bir adet VIP, bir adet çift kişilik ve bir adet ikiz yataklı kamarası mevcut. Kamaraların tümünde ebeveyn banyoları, eğlence sistemleri ve dev ekran televizyonlar mevcut. 

Sunseeker Merrick3

Bar bölümünün ayrıca tasarlanmış olduğu salon kısmında, hem sancak hem iskele tarafta geniş koltukların oluşturduğu bir oturma grubu düşünülmüş. Ana salonda yemek masası istenildiği zaman ortaya çıkıyor ve kullanılmadığında katlanarak ortadan kayboluyor. Ek olarak, 55 inç LED televizyon ve Bose stereo surround ses sistemi de mevcut.

Sunseeker Merrick4

Motoryatın açık alanlarından bahsedilecek olursa, kıç güvertede geniş yemek alanı ve güneşlenme minderleri ilk etapta akla gelen unsurlar. Opsiyonel olarak bu kısımda jakuzzi ve flybridge’de bar ile barbekü de kolayca eklenebiliyor. Kıç güverteden yüzme platformuna merdivenle rahatça inilebiliyor. Hidrolik sistemli yüzme platformunda ihtiyaca göre servis botu da taşımak mümkün. 

Merrick, çift 1950’şer beygirlik dizel MTU makineleri sayesinde 28 knot’a çıkabiliyor.Tüm sistemler ve diğer lüks eklentiler, Merrick’in fiyatından 2 Milyon Euro’luk bir ‘Platinum Paket’ ile eklenebiliyor. 2016 Cannes Yachting Festival’da sergilenecek olan motoryat Merrick’in revize edilmiş fiyatı 4,5 milyon Euro. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.