Satılık Tekneler

Sunseeker Manhattan 55
15.09.2013

Sunseeker Manhattan 55

Cannes Yat Fuarı'nda tanıtılıyor olan 55 Manhattan, gerçekten uzun süren evrimin sonucunda ortaya çıkan bir flybridge motoryat. Aslında birkaç yıl önce piyasaya sürülen 50 modelinin bu güne gelmesi olarak gösterilebilecek 55 Manhattan, 50'nin üzerine 2007'de geliştirilen 52, sonrasında da 2010'da 53 olarak ortaya çıkan tasarımın son hali. Manhattan serisinin uğradığı en göze çarpan yeniliklerden başlıcası, kabinlerin bulunduğu alt güverteye geniş bir görüş açısı sunan S şeklindeki uzun camı. İlk olarak geçen yıl 80 Predator modelinde görülen bu özellik, Sunseeker'ın yeni modellerinde yaygınlaşacağa benziyor.

Yeni 55'in 53'e göre tek büyük yeniliği sadece bu değil. Boy açısından uzatılan ve haliyle büyüyen flybridge'i, önemli bir diğer büyük yenilik. Projenin içine bakıldığında ise tamamen farklı yapısı göze çarpıyor. İlk siparişte fazlaca yapılabilen kişiselleştirmeler, alıcının tüm ihtiyacına göre özelleştirilebiliyor. Neredeyse tamamen özelleştirilebilen iç düzeninde mutfak ana güvertede veya alt güvertede konumlanabiliyor.

www.yatvitrini.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder