Satılık Tekneler

Sunseeker, ikinci 101 Sport Yacht’ı teslim etti
26.09.2014 Sunseeker, ikinci 101 Sport Yacht’ı teslim etti
Sunseeker firması, ikinci Sunseeker 101 Sport Yacht’ı sahiplerine teslim etti. 29.80 metre boyundaki tasarım, çağdaş stili, karbon kaşları ve benzersiz üst güvertesiyle dikkat çekiyor.

Sport Yacht serisinin en büyüğü olan 101 Sport Yacht modeli, geniş açık salonu ve büyük camları sayesinde doğal ışıktan sonuna kadar yararlanıyor. Ferah iç atmosferinde 4 adet lüks kabin yer alıyor. Sade ve sıcak olan iç mekandaki mutfak bölümü, alt güvertenin orta kısmında konumlanan personel alanında tercih edilmiş. 

sunseeker 101 Sport Yacht

Geniş flybridge alanı, açık üst güvertede benzersiz yemek, rahatlama ve güneşlenme olanağı sunuyor. Flybridge’de ek olarak tamamen oturulabilen bar kısmı da düşünülmüş. 

Şaftlı veya arneson itiş sistemleriyle donatılması, 30-40 knot maksimum sürat yapabilmesine olanak sağlıyor. Verilen seyir sürati ise 24 knot. Seyir süratinde 700 deniz mili mesafe katedebiliyor. 

101 Sport Yacht’ın dünyaya tanıtımı, Eylül ayının başında gerçekleşen Cannes Yachting Festival’da yapılmıştı. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder