Satılık Tekneler

Sunseeker 155 "Gold Diamond"
06.01.2015 Sunseeker 155 "Gold Diamond"

İngiltere’nin en büyük süper tersanesi Sunseeker, son projeleri Gold Diamond ismi ile bilinen Sunseeker 155 süperyatın iç tasarımı ile ilgili bazı görüntüleri Facebook sayfasında yayınladı. Fotoğraflarda 155 serisinin ikinci süperyatı olacak Gold Diamond projesi, serinin ilk modeli ile bariz farklılıkları belirgin şekilde görünüyor. Ayrıca yeni projede çift 16V MTU motor kullanılacak. 

Facebook sayfasında takipçileri ile 155 yatı ile ilgili paylaşılan fotoğraflardan büyük bir gurur duyduklarını ifade eden Sunseeker, bilgisayar destekli tasarımlardan görüleceği üzere yeni yatın iç tasarımının özel ve farklı olduğunu duyurdu. Gold Diamond projesi adı verilen 155 serisinin ikinci yatı 2016 yılının ilk yarısında sahibine teslim edileceği belirtiliyor.

Sunseeker tarafından üretilen 155 serisinin ilk üretimi olan Blush Süper yatı ShowBoats Design Awards 2015 finalistleri arasında ilan edilmişti. Blush dış tasarım ve stil kategorilerinde rakiplerine karşı yarışacak ve ödülü kazananlar 23 Şubat 2015 tarihinde açıklanacak.

Sunseeker 155-Gold Diamond

Sunseeker’in takipçileri ile paylaştığı büyük master kamara, sofistike oturma salonu ve yemek salonu fotoğraflarından anlaşıldığı üzere nadiren görülen kahverengi ve krem renklerinin zarif ve sade renk uyumu etkileyici. İki adet L-şekilli koltuk grubu oturma salonuna hakim olmuş durumda, ortada da iki adet orta sehpası bulunuyor. Bu bölümün hemen yanında ayrıca sekiz kişinin oturabileceği bir bar da konumlandırılmış. Bütün hacmi çevreleyen geniş pencereler alanı doğal ışık ile dolduruyor ve denizin muhteşem manzarası bir ziyafeti, bir bar keyfini veya koltukta dinlenme keyfine eşlik etmesini sağlıyor.

Sunseeker 155-Gold Diamond

Ferah master süit ana salondaki zarif renklerin düzenini aynen devam ettiriyor ve tüm alanda rahat ve sıcak bir ortam oluşturuyor. Odanın merkezinde konforlu bir yatak yer alırken, solda bir masa ve karşısında rahat iki koltuk ve bir sehpa bulunuyor. Odanın bir başka özelliği ise yerden tavana kadar uzanan pencereler, aynı övgü dolu özellikler konuk kamaralarında da tekrarlanmış.

Sunseeker 155-Gold Diamond

Gold Diamond proje isimli Sunseeker 155 teslim tarihi olan 2016 yılının ilk yarısında sahibine teslim edildikten kısa süre sonra charter seferlerine başlayacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder