Satılık Tekneler

Sunseeker 116 Yacht
05.07.2015 Sunseeker 116 Yacht 116 Yacht isimli yeni modelinin tasarımlarını paylaşan Sunseeker, yeni motoryatını 2016’da suya indirecek. Şık çizgileri ve açık güverte planları, Sunseeker’ın 100 feet üzeri modellerinin yeni jenerasyonları hakkında ipuçlarını barındırıyor. 

Sunseeker-116-Yacht

İngiltere, Dorset’de yapımı devam eden motoryat, kendini kanıtlamış Sunseeker 115 Sport Yacht ile aynı mühendislik platformunda üretiliyor. Yeni 116’da ise tamamen yeniden tasarlanmış güverte ve üst yapı bulunuyor. Motoryatın en dikkat çeken kısımlarından biri ise sıfırdan tasarlanmış olan baş güvertesi. Olduğu gibi açık bir alan olarak gözümüze çarpan bu alan özel eğlence alanı olarak kullanılabilir. Bu kısımda büyük bir jakuzzi seçeneği de alıcılara sunuluyor.

Sunseeker-116-Yacht

116 Yacht’ın iç kısmına bakılacak olursa, tam genişlikteki master suitin geniş ve alçak camları göze çarpıyor. Güneş ışığından son derece iyi bir şekilde faydalanmayı mümkün kılan geniş camlar hiçbir şekilde gizliliği de bozmuyor. Motoryatın ana salonu da bir diğer geniş ve aydınlık yaşam alanı sunuyor. Tüm alan, geniş camlar sayesinde aydınlık ve ferah bir atmosfere sahip. 

Sunseeker-116-Yacht
Sunseeker-116-YachtSunseeker-116-Yacht


www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

ultra lüx süper bir yat tek kelimeyle mükemmel

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder