Satılık Tekneler

Sunrise Yachts'dan 68 M "Skyfall"
16.02.2014 Sunrise Yachts'dan 68 M "Skyfall"

Antalya merkezli yat üreticisi Sunrise Yachts, John and Janette Staluppis'in ondokuzuncu ve en büyük projesini 2017'de tamamlayacak. Skyfall isimli projenin tasarımı, Vallicelli & Co. tarafından yapıldı. İç tasarımında ise Focus Yacht Design imzası var. En son teknolojilerle donatılacak olan bu süperyat projesinin mühendisliğini Mulder Design ve OYD üstlendi.

Sunrise Yachts'dan 68 M

Sunrise Yachts için önemli bir başarı olan projenin aylar süren anlaşmalar ve geliştirmeler sonucu ortaya çıktığı bildirildi. Sunrise Yachts CEO'su Guillaume Roche: 'Böyle muazzam bir projenin yapımı için seçilmiş olmamız bizim için çok şey demek. Dünyanın en tecrübeli yat sahipleri için bu projeyi hayata geçiriyor olmamız, sadece 6 yıl gibi kısa bir geçmişe sahip olmamıza rağmen önemli yerlere geldiğimizin göstergesi.' dedi.

Hızlı deplasmanlı, çelik gövdeli ve aluminyum üst yapılı transatlantik seviyesindeki bu lüks motoryat, 2017'de sahibine teslim edilecek. Skyfall'da kullanılacak teknolojilerin, daha önce hiç bir motoryat projesinde bir araya gelmediği hatırlatılırken, estetik, konfor ve süratin en üst seviyelerde olacağı belirtildi. Yüksek performansla birlikte güvenilir ve sessiz seyir özelliği, Voith Linear Jet itiş sistemiyle geliyor.

Süperyatın iç dekorasyonu ise Bremen merkezli Focus Yacht Design tarafından yapılacak. Focus Yacht Design, şu anda 63 metrelik bir süperyat projesinin önümüzdeki kışa yetişmesi için çalışıyor.  


http://www.sunriseyachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.