Satılık Tekneler

Sunrise Yachts'dan 45 metrelik süperyat
26.08.2014 Sunrise Yachts'dan 45 metrelik süperyat

Sunrise Yachts, 5 yıl aradan sonra ikinci süperyat'ını tamamladı. Africa adıyla suya indirilen ve daha sonra Dynasty olarak ismi değişen süperyat'ın sahibine teslim edilmesinin ardından 5 yıl geçti. Bu zaman zarfının ardından Sunrise Yachts, 45 metrelik ikinci projesi olan 182 gövde numaralı Sunset'in yapımını tamamladı. Geçtiğimiz hafta suya indirilen süperyat, Kuzey Amerikalı yeni sahibine önümüzdeki ay teslim edilecek.


Tam olarak 44.85 metre boy uzunluğuna sahip süperyat Sunset'i Studio Scanu tasarladı. İç dekorasyonu ve tasarımında ise Franck Darnet Design imzası var. Franck Darnet Design aynı zamanda Sunrise Yachts'ın bir önceki projesi Africa'nın da iç tasarımını yapmıştı.

Sunrise 45m'nin koyu tropik ahşap mobilyalarını açık renkli kaplamalar ve parlak renk uyumu tamamlıyor. Üç kat güvertesi, tam deplasman, transatlantik ve çelik gövdeli bu süperyat, hususi kullanım veya charter için üretildi. Sunset'in makine dairesinden baş itiş sistemine kadar sintine güvertesinde uzanan tüneli, dikkat çeken özelliklerinden biri. Bu tünel sayesinde depolara ve diğer sistemlere kolaylıkla ulaşılma imkanı yaratılmış.

Motoryat Africa'nın Monaco Yacht Show'da yarattığı sansasyondan daha fazla ses getireceği beklenen süperyat Sunset, Monaco Yacht Show'un ardından Fort Lauderdale International Boat Show'da sergilenecek.  


www.sunriseyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder