Satılık Tekneler

Sunreef’ten Blue Deer ve 19th Hole Katamaran
28.11.2015 Sunreef’ten Blue Deer ve 19th Hole Katamaran
Sunreef Yachts, 19th Hole ve Blue Deer isimli katamaranlarını, lüks katamaran pazarını ele geçirmek için beğeniye sundu.

blue-deer

Sunreef 74 serisi Blue Deer ve 19th Hole yelkenli katamaran yatların her ikisi de, Sunreef Yachts’ın lüks yat charter pazarında da büyük bir gövde gösterisi olacak.

19th-hole

Katamaranların, Akdeniz’deki yaz sezonuna daha süre olmasına rağmen şimdiden denize indirilmiş olması ve her ikisinin de Sunreef tarafından aynı anda denize indirilmesi, oldukça istisnai bir durum.

19th Hole-1 19th Hole-2
19th Hole-3 19th Hole-4
19th Hole-5 19th Hole-6

Lüks katamaranlar, Akdeniz sezonunun başlaması ile sahiplerine hizmet vermek üzere hazır durumda olacakları, İtalya’ya doğru yelken açtılar. Gri gövdeli muhteşem güzelliklere sahip katamaranların, çok tanınmış bir İtalyan aileye ait ve İtalyan “La Dolce Vita” tatlı hayatının bir göstergesi olması bekleniyor. 19th Hole ve Blue Deer, denize indirilmelerinin hemen ardından Akdeniz’de charter hizmeti verecekler.

19th Hole ve Blue Deer'in görselleri, gövde gösterisi yapacakları lüks charter pazarını etkilemek üzere, yat sahipleri tarafından basın ile paylaşıldı.

blue-deer-1 blue-deer-2
blue-deer-3 blue-deer-4

Her iki katamaran, aynı yerleşim planına sahip olsalar da kullanılan renkler, kumaşlar ve iç dekorasyon tarzı açısından belirgin şekilde farklılar gösteriyorlar.


Şık kamaralarda son moda tasarımlı, sofistike deniz yaşamını simgeleyen renklerdeki mefruşatlar, Blue Deer 'de yakut ve zümrüt rengi mücevherlerin bir yansıması olarak kullanılmış. Katamaranların kamaraları maksimum 10 konuğu ağırlayabilecek şekilde düşünülmüş. Yatta iki adet çift kişilik kamaranın yanı sıra, iki adet tek yataklı kamara bulunuyor. Yataklar arzu edildiği takdirde ranza haline dönüştürülerek, yatak kapasitesi arttırılmakta.

blue-deer-5 blue-deer-6

19th Hole ve Blue Deer yelkenli yatların her ikisinin de farklı bir hikayesi var. Her biri hikayelerini sunacakları benzersiz yaşam tarzını, farklı şekilde simgeliyorlar.
 
www.sunreef-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder