Satılık Tekneler

Sunreef’den Yeni Power Trimaran
06.03.2015 Sunreef’den Yeni Power Trimaran
Sunreef, 210 Power Trimaran’ın ardından yeni ve modern trimaran tasarımını açıkladı. Dünyaca ünlü tekne üreticisi, 210 Power Trimaran’ı 2013 yılında açıklamıştı. 210 feet boyundaki ‘mega power trimaran’, yat sektöründe ciddi yankı uyandırmıştı.

Sunreef’den Yeni Power Trimaran

Muazzam yaşam alanlarıyla dikkat çeken yeni 150 Power Trimaran, geleceğin tasarımı olarak göze çarpıyor. 150 feet boy uzunluğuna ve 62 feet maksimum genişliğe sahip 150 Power Trimaran, iki güvertesinde toplam 4 bin metrekareye varan yaşam alanlarıyla, eşine rastlanmaz bir tasarım. Bu yaşam alanları, iki güvertesine ek olarak iki açık teras ve kokpit bölümlerine dağılmış vaziyette. Üretici Sunreef, bu muazzam yaşam alanlarının arkasında ‘sonsuz iç düzen seçeneği’ ile duruyor. 

1 numaralı gövdede Sunreef, 8 ile 10 misafirin konaklayabileceği ve ek olarak 9 personel yatak kapasitesine sahip bir düzen ortaya koydu. Bu düzende master kabin baş tarafta konumlanıyor. Master cabin’in kendine ait özel terası, 193 metre kare. 

Sunreef’den Yeni Power Trimaran-1

Power trimaranda garaj, servis botunu çekebilen vinç sistemi ve su sporları araçları yer alıyor. 

Teknik detaylar:

Construction Advanced composites
Length 45.72 m / 150.00 Ft
Maximum Beam 18.9 m / 62.00 Ft
Naval Architecture Sunreef Yachts
Interior Design Sunreef Yachts

http://www.sunreef-yachts.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.