Satılık Tekneler

Sunreef Supreme 68
23.02.2016 Sunreef Supreme 68
Yeni Sunreef Supreme Range serisi yatların ilk görüntüleri, yatın devrimci özelliklerini ortaya koyuyor. Sunreef Yachts tersanesi, 2002 yılından bu yana ısmarlama katamaran tasarımı konusunda üretim lideri olarak faaliyetlerini sürdürmekteydi. Tersane, heybetli görünümleri, daha büyük yaşam alanları ve yenilikçi tasarım çözümleri ile, sanayide yer alacağı kararını duyurdu. Açılan yeni sayfadaki ürünler daha lüks yelken ve motoryat katamaranlar olacak.

Sunreef Supreme 68

Yeni seri, tersanenin en son konsept projesi olarak daha kişiselleştirilmiş, rahat ve teknik olarak gelişmiş özellikleri ile, büyüyen talebi karşılamak üzere düşünülmüş ve tasarlanmış. Sunreef Supreme serisi yatların temel özellikleri arasında, tersanenin atak ve cesur felsefesi de ortaya konuluyor. Dünyanın en rahat ve en geniş yaşam alanlarını sunan lüks süperyatlarını, cüretkar çizgileri ile ortaya koymayı hedefliyorlar. Konsept projenin üretimi şu anda tersanenin üretim tesislerinde başlamış durumda. Motorlu ve yelkenli katamaran Sunreef Supreme Range serisi yatların bu yılki ilk dünya prömiyeri, 7 - 10 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Singapore Yacht Show’da yapılacak.

Sunreef Supreme 68-

Sunreef Supreme serisi yatların ilk olarak Singapore Yacht Show’da, Sunreef Supreme 68 yelkenli ve motorlu katamaranı ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Sunreef Supreme 68, 24 metre altındaki bir tekne için fazla büyük olan, yaklaşık 300 metre kare yaşam alanına sahip. 

Sunreef Supreme 68-3

Sunreef Supreme serisi yatların pek çok detayı, Singapore Yacht Show sırasında ortaya çıkacak. Tersane tarafından yapılan duyuruda, yeni seri katamaranların sadece iki salonuna ait çizim ile kıç garajının detayları verildi.
 
www.sunreef-yachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder