Satılık Tekneler

Sunreef Dünya'nın ilk katlanır direğini üretti
18.07.2014 Sunreef Dünya'nın ilk katlanır direğini üretti

Sunreef Yachts, 24 metre üzeri katamaranlarında kullanılmak üzere katlanır direk tasarladı. Sunreef'in müşterilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanan katlanır direk, yelkenli yat dünyasında ilk defa kullanıldı.

Sunreef Dünya'nın ilk katlanır direğini üretti

38.5 metrelik yüksekliği, 24 metreye kadar indirgeyen yeni katlanır direk teknolojisi, katamaran sahibinin ihtiyacına göre özel olarak üretildi. Teknesini evinde bağlamayı tercih eden bir yat sahibi, evine ulaşmak için köprünün altından geçmek zorunda kaldığı için firmaya böylesine bir öneri getirdi. Sunreef 82 Double Deck modeli olan bu katamaran, katlanır direğiyle dünyada bir ilk olarak kayıtlara geçti.

Sunreef Dünya'nın ilk katlanır direğini üretti Sunreef Dünya'nın ilk katlanır direğini üretti

Sunreef 82 Double Deck'in baş tarafında geniş tekne sahibi kabini yer alıyor. Muazzam görüş açısına sahip ana salonu, son derece aydınlık ve ferah. 64 metrekarelik kokpit kısmında, anlaşılacağı üzere ayrıca bir dümen istasyonu yer alıyor. Sunreef 82 Double Deck'in 90 derece katlanır direği ise karbon fiberden.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.