Satılık Tekneler

Sunreef 40 Open’ı İki Versiyonla Piyasaya Sürüyor
31.03.2017 Sunreef 40 Open’ı İki Versiyonla Piyasaya Sürüyor Büyük ve lüks çok gövdeli tekneler üreten ve bu pazarda önemli bir tecrübeye sahip olan Sunreef Yachts, şimdi dinamik ve günlük geziler için uygun iki yeni modelini tanıtıyor. Teknelerin ilk gövdelerinin yapımı devam ediyor ve önümüzdeki aylarda somut olarak tanıtılabilir hale gelecek. 

Sunreef 40 Open

İki versiyon arasındaki fark, aslında uçmak veya uçmamak arasındaki fark kadar. Daha açıklayıcı olmak gerekirse; denizcilik endüstrisinin en büyük evrimlerinden olan ‘foiling’ teknolojisiyle, süratlendikçe sudan çıkan ve sürtünmeyi minimuma indirerek daha az enerjiyle, daha yüksek süratlere çıkan Foiling Speeder modeli karşımızda. ‘Ayakları yere basan’ versiyon ise, 40 Open Sunreef’in Luxury Day Cruiser modeli. 

Sunreef 40 Open.

Yeni 40 Open Sunreef
, çok daha büyük teknelerden beklenecek performans, dengeli seyir ve kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Muazzam geniş açık yaşam alanı sunan katamaran gövdeli bu günlük gezi teknesi, yapısı gereği çok dengeli. Bu sayede herhangi bir dengeleme sistemine ihtiyaç duymuyor. 

Sunreef 40 Open..

Etkileyici süratlerde konforlu seyirleri garanti eden yeni model, çift 425 beygirden, çift 1100 beygire kadar sunulan motor seçenekleriyle 60 knot üzeri süratlere erişebiliyor. Hydrofoil teknolojisiyle donatılmış olan 40 Open Sunreef Power H versiyonu ise, çift 627 veya çift 400 beygir güç üretebilen içten takma motorlarla donatılabiliyor. 

Sunreef 40 Open,

Hydrofoil sistemle donatılmış versiyonunda, tekne 25 knot üzeri süratlerde sudan çıkmaya başlıyor. Bu sayede dalgalardan etkilenmeksizin, 60 knot üzeri süratlere rahatlıkla çıkabiliyor. Tam anlamıyla minimuma inen sürtünme sonucunda, uzun mesafelerde çok düşük yakıt tüketimi sağlanıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.