Satılık Tekneler

Sunborn Yacht Hotel
29.12.2016 Sunborn Yacht Hotel

Ocean Village marina kompleksindeki iskeleye bağlı bulunan Sunborn Yacht Hotel, Cebelitarık’ta benzersiz bir tatil deneyimi yaşatmak için hazır bekliyor. 

Sunborn Yacht Hotel

Konuklar, yattaki gibi mahremiyet ve ayrıklık içinde, 5 yıldızlı lüks bir otelin kalitesinin, konforun ve hizmetin tadını çıkartacaklar. Dar ve uzun yapıdaki kamaralardaki pencereler, yerden tavana kadar ve duvardan duvara genişlikte inanılmaz bir manzaranın yaşanmasını sağlıyor. Ultra şık iç dekorasyonda benzersiz bir deneyim yaşayabilir, kaliteli hizmet ve eşsiz manzaranın keyfini sürerken mükemmel restoranlarda lezzetli yemekler yiyebilir, kokteyl barda içeceklerin tadına bakabilirsiniz. 

Sunborn Yacht Hotel.

142 metre uzunluğundaki Sunborn Yacht Hotel, Malezya’daki bir tersanede üretildikten sonra dünyanın en büyük kargo gemisi ile Avrupa’ya taşınarak, son zamanlarda Afrika kıyılarında yeniden ortaya çıkan korsanların zarar vermesinden korunmuş.

Sunborn Yacht Hotel.. Sunborn Yacht Hotel...

Cebelitarık Sunborn Yacht Hotel CEO’su Brian Stevendale, en çok bu kadar büyük bir yapının nasıl limana bağlandığının merak edildiğine cevap verdiklerini söyleyerek; “Yat oteli, denizin altına çok miktarda kablo ile güvenle bağlandık.” diyor.

Sunborn Yacht Hotel- Sunborn Yacht Hotel,

Bir çok süper lüks açık alanları bulunan gemide pek çok da oda bulunuyor. Sunborn Yacht Hotel, Finlandiya’daki ilk otelden sonra ikinci yat otel olarak hizmet verecek. CEO Brian Stevendale’ye göre bundan sonra da, Londra ve Barselona’da benzer yat oteller inşa etmek planlanıyor.

Sunborn Yacht Hotel,.,. Sunborn Yacht Hotel--

Akdeniz’in Atlantik Okyanusu'na açıldığı noktada 6,8 kilometrekarelik İngiliz egemenliği altındaki Cebelitarık, yeni binalar için sınırlı toprakları olan bir bölge. Karada yer kalmayınca emlakçılar, gözlerini bir balo salonu zenginliğindeki denizlere diktiler.7 katlı yat otelin yanında, marinadaki yatlar küçücük kalacak olsalar da, odalarında konaklayan konuklar harika anlar yaşayacak. Sunborn Yacht Hotel 'in oda fiyatlarının, gecelik 300 dolar ile 3.000 dolar arasında değiştiği açıklandı. Beş yıldızlı yüzer otel, halen Cebelitarık’ta Ocean Village Marina’da bağlı duruyor. Deneme süreci sonrasında kapılarını açmasına rağmen, otelde yer bulmak kolay olmuyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.