Satılık Tekneler

Subsee - Sylvain Viau Design
11.12.2014 Subsee - Sylvain Viau Design
Fransız yat tasarım şirketi Sylvain Viau Design (SVDesign), son tasarımları süperyat konsepti Subsee ile ilgili detayları açıkladı. 69 metre uzunluğundaki yat ile araştırma, keşif gezileri yapılabileceği gibi charter olarak da kiralanabilecek.

Subsee - Sylvain Viau Design

Yeni trimaran motoryat projesini geliştiren
SVDesign, yatın tasarımını yaparken farklı amaçlar ile kullanılabilecek bir yat tasarladıklarını açıkladı.

Subsee - Sylvain Viau Design

Yatın makine kombinasyonu ile 19 knot hıza ulaşabileceği ve bu hız seviyesinde geleneksel süperyat sınıfı yerine, yüksek hızlı sürat tekneleri sınıfında sayılması gerektiği belirtildi.

Subsee - Sylvain Viau Design

Subsee için dizel – elektrik motor konsepti tasarlanarak, motorlar trimaran gövdelerin içinde konumlanması sayesinde yattaki ses düzeyi minimuma indiriliyor ve elektrik motorları ile konforlu bir seyir sağlanıyor.


Subsee - Sylvain Viau Design

Bu özelliklere ilave olarak, süperyatın arka bölümüne bir helikopter pisti de yerleştirmek yat sahibinin tercihi olacak. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak 2 veya 4 adet denizaltı yatta yer alabilecek. Deniz altılar yatta özel olarak tasarlanmış bölümden içeri alınarak hangarlarında bulunacak.

Subsee - Sylvain Viau Design

69 metre uzunluğundaki ve 30 metre genişliğindeki gövdesi yat içinde pek çok farklı tasarımın yapılması ile, istenilebilecek tüm fonksiyonlara hizmet verebilecek bir dekorasyona imkan tanıyacaktır. 19 knot hızı ile arzu edilen limanlara çok daha hızlı, dizel – elektrik kombinasyonu motorlar ile de konforlu ve keyifli seyahatler yapılacaktır.


Kaynak : http://www.svdesign.fr/ 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder