Satılık Tekneler

Subglider ile Su Altında Uçuş Keyfi
22.04.2016 Subglider ile Su Altında Uçuş Keyfi Derin bir nefes alın ve su altında uçmanın tadını çıkarın! Subglider şirketinin geliştirdiği ürün, suyun altında balık gibi üç boyutlu hareket imkanı sunuyor. Subglider ile dalgaların üzerinde kayabilir, adeta bir yunus balığı gibi dibe doğru inip hızlı bir şekilde su üzerine sıçrayabilirsiniz. Üstelik tüm bu aksiyonları kollarınızın basit hareketleriyle gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Subglider Wing

Özel bir kanat tasarımı olan Subglider Wing, tekneye bağlanıyor ve uzun ipleri sayesinde rahatlıkla derinlere inebilmenizi sağlıyor. Teknenin süratini kullanarak yapacağınız tüm akrobatik hareketler ise tamamen size kalıyor. İster su altında çılgın dönüşler yapın, isterseniz su üstünde keyfinize göre kayın. Paket halinde satılan Subglider’ın paketinde; Subglider kanatları, paslanmaz çelikten bağlantı elemanları, 30 metrelik ipi, kullanım ve güvenlik kılavuzu çıkıyor. Subglider kanatları, bir çok farklı tasarımlarla piyasaya sunuluyor. Özel renk ve baskılı tasarımların yanı sıra, alıcının kendi tasarımlarının basılmış hali de kanatlar üzerine uygulanabiliyor. Hazır baskılı Subglider kanatlar €279’dan satışa sunuluyor. Kişiye özel tasarım kanatlar ise, €309’dan fiyatlandırılıyor. Subglider’ın fazladan ip sarma aparatı, taşıma kılıfı, dalış maskesi ve kamera bağlantı aparatı da aksesuarları olarak paket harici satılıyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.