Satılık Tekneler

Sualtında NASA Teknolojisi
13.04.2017 Sualtında NASA Teknolojisi Teknolojik yeniliklerin tüm hızıyla ilerleyişini sürdürdüğü günümüzde, süperyat oyuncakları da bu gelişmelerden nasibini alıyor. Askeri sualtı teknolojileri ve ekipmanları üreticisi Poseidon firması, NASA uzay teknolojisini kullanarak geliştirdiği dalış ekipmanıyla, özellikle yat oyuncakları pazarında adından söz ettirecek gibi duruyor. 

Poseidon Se7en Rebreather

Rebreather’ olarak adlandırılan teknolojinin son versiyonu olan Poseidon Se7en Rebreather, dalgıcın verdiği nefesteki karbondioksiti oksijenle yenileyerek yeniden solunabilir hale getiriyor ve sistemde sirküle ediyor. Bu sayede çok daha uzun süreli dalış planları yapmak mümkün hale geliyor. 

Bu muazzam verimlilik sağlayan teknoloji, NASA mühendislerinden Dr. Bill Stone tarafından geliştirilmiş ve nefes alma aparatı olarak kullanılır biçimde tasarlanmıştı. Poseidon Se7en Rebreather kiti, astronotların uzayda nefes almasını sağlayan bu sistemin prensibini kullanarak tasarlandı ve ortaya çıkarıldı. 

Poseidon Se7en Rebreather.

Üç saatten fazla sualtında kalmaya olanak sağlayan Poseidon Se7en Rebreather, bir çok geliştirilmiş özelliğiyle piyasaya sunuldu. Dalış esnasında konfigürasyon değişiklikleri yapmayı sağlayan Bluetooth bağlantısı ve G7 aksesuar ve uygulama teknolojisi gibi yenilikçi unsurlarla birlikte tasarlandı. 

Poseidon Se7en Rebreather’ın İngiltere satış fiyatı £4.680’dan başlıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.