Satılık Tekneler

Sualtı Görüntüleme Teknesi - Paritetboat
22.10.2015 Sualtı Görüntüleme Teknesi - Paritetboat
Hem denizaltı hem de tekne olan bu araç ile, istediğinizde denizin üstünü isterseniz de denizin altını seyredebileceksiniz. Böylece denizin altında da neler oluyor neler bitiyor gözlemleme şansınız var.

Paritetboat

Scuba denilen tüplü dalışa herkes cesaret edemeyebilir. Ama herkesin suyun üzerinde olup, bir cam tabanlı tekneden denizin altında neler olduğunu izleyebilmesi büyük bir fırsat.

Paritetboat teknelerinin tamamında, kendine özgü bir cam taban bulunuyor. Modellerine göre maksimum 40 knot hıza kadar çıkabiliyorlar. Hızlı olması rıhtımdan veya limandan ayrıldıktan sonra, deniz dibinin seyredileceği noktaya çabuk varılması için tur düzenleyicileri için tercih edilecek bir seçenek.

Paritetboat -1

Paritetboat teknelerinin farklı boyutları bulunuyor. Örneğin; Looker 25 modeli 6 gözlemci için tasarlanmışken, Looker 35 modeli, daha ticari ve iki katı fazla oturma kapasitesi bulunuyor.

Paritetboat teknelerindeki optik sualtı görüntüleme penceresi, 2 × 3 metre boyutlarında küresel büyüklükte, ebadı açısından dünyanın en büyük sualtı görüntüleme penceresi.. 15 mm kalınlığında özel olarak geliştirilmiş akrilikten üretilen, sualtı görüntüleme penceresinin çatlamasına veya kırılmasında endişeye gerek yok. Çünkü geliştirilen akrilik malzeme, teknenin gövdesinde kullanılan fiberglas malzemeden daha sağlam. Paritetboat tekneleri denizaltına meraklıların yanı sıra, özellikle oteller, tatil köyleri ve turistik yörelerdeki dalış merkezleri ve su sporları merkezleri açısından ilginç bir deniz aracı olacaktır. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

maliyeti kaç para acaba

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.