Satılık Tekneler

"Su, Dünyanın Her Karesinde” İFSAK Sergisinde
30.10.2014 "Su, Dünyanın Her Karesinde” İFSAK Sergisinde “Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” sergisi Kasım ayı boyunca İFSAK Sergi Salonu’nda ziyarete açık olacak.


Hayrullah Germeç

“Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” konulu yarışma için suyun izinden giden objektiflerin yakaladığı eşsiz fotoğraflar, 1 Kasım 2014 tarihinden itibaren İFSAK’ın Beyoğlu’ndaki sergi salonunda fotoğraf severlerin beğenisine sunulacak. Sergi Kasım ayı boyunca ziyaret edilebilecek.

Wilo tarafından düzenlenen ve fotoğraf dünyasında heyecan yaratan yarışmalardan biri haline gelen “Wilo Ulusal Fotoğraf Yarışması”nda dereceye girerek ödüllendirilen ve yarışmaya katılan fotoğraflar, düzenlenecek sergide bir araya geliyor.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen yarışma, hayatın kaynağı olan suya ve dünyada azalan su kaynaklarının verimli kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla düzenleniyor. “Wilo 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması”nda yer alan, suya yön veren anların kaydedildiği birbirinden etkileyici 26 fotoğraf karesinden oluşan sergi, İFSAK’ın Beyoğlu’nda bulunan sergi salonunda meraklıları ile buluşacak. Sergi, Kasım ayı boyunca İFSAK’ın Beyoğlu’ndaki sergi salonunda fotoğraf tutkunlarının ziyaretine açık olacak. Sergi açılışı ile birlikte Wilo 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eserlerin sahiplerine ödülleri, İFSAK sergi salonunda yapılacak bir törenle takdim edilecek.

Fotoğraf yarışması ve sergi hakkında görüş bildiren pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo’nun Genel Müdürü Ercüment Yalçın, “Geleneksel hale getirmeyi amaçladığımız ‘Wilo Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın, her geçen yıl daha çok ilgi görmesi bizleri çok mutlu ediyor. Yaşamın vazgeçilmezi olan suyun verimli kullanılması ve temiz kalmasına dikkat çekmek için başlattığımız fotoğraf yarışmanın geldiği nokta bizler için olduğu kadar fotoğraf sanatı ile ilgilenenler için de gurur verici” dedi.


Cihan Karaca

“Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” konulu yarışmaya, 348 fotoğrafçı, 1.258 eserle katıldı. Fotoğraf Sanatçısı Ali Rıza Akalın, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar (EFIAP), Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Fotoğraf Bölümü’nden Nadir Ede, İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç ve Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner’den oluşan jüri, birbirinden başarılı eserler arasından titizlikle yaptığı değerlendirme sonucunda dereceye girenleri belirledi.


Nurten Öztürk

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder