Satılık Tekneler

Su Altında Limuzin Konforu
04.03.2013

Hollandalı U-BoatWorx firması tarafından üretilecek yeni C-Explorer 5 adlı denizaltı,deniz tutkusunu bambaşka bir açıdan yaşama imkanı yaratıyor.C-Explorer 5 özgürlük,otonomi ve hayalgücünün sınırlarını gerçekle birleştirmeyi amaçlıyor.360 derecelik, basınca dayanıklı akrilik gövdesi mükemmele yakın bir görüş açısı sunuyor.Yeni denizaltı C-Explorer 5, önceki modellerine kıyasla 5 kişilik kapasitesi,300 metreye kadar dalabilme özelliği ve denizin altında 3 knot sürate çıkabilmesiyle fark yaratıyor.Firmanın en büyük garantisi ise,denizaltının standart olan havalandırma sistemi,HD kamerası ve 43.2 k Wh gücünde batarya seçenekleriyle sualtında limuzin konforunu aratmayacak olması.C-Explorer 5'in hedef alıcı kitlesi ise büyük motoryat ve turizm şirketi sahipleri olacak.

Su Altında Limuzin Konforu

2005 yılında, Hollanda'da kurulan U-Boat Worx'ün piyasaya süreceği bu yeni modelin yaklaşık değerinin 2 milyon $'ı bulabileceği tahmin ediliyor.Firma bunun yanında,2 ve 3 er kişilik toplam 4 farklı denizaltı model yelpazesine sahip.

Teknik Bilgiler için Tıklayınız.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.