Satılık Tekneler

Su Altında Limuzin Konforu
04.03.2013

Hollandalı U-BoatWorx firması tarafından üretilecek yeni C-Explorer 5 adlı denizaltı,deniz tutkusunu bambaşka bir açıdan yaşama imkanı yaratıyor.C-Explorer 5 özgürlük,otonomi ve hayalgücünün sınırlarını gerçekle birleştirmeyi amaçlıyor.360 derecelik, basınca dayanıklı akrilik gövdesi mükemmele yakın bir görüş açısı sunuyor.Yeni denizaltı C-Explorer 5, önceki modellerine kıyasla 5 kişilik kapasitesi,300 metreye kadar dalabilme özelliği ve denizin altında 3 knot sürate çıkabilmesiyle fark yaratıyor.Firmanın en büyük garantisi ise,denizaltının standart olan havalandırma sistemi,HD kamerası ve 43.2 k Wh gücünde batarya seçenekleriyle sualtında limuzin konforunu aratmayacak olması.C-Explorer 5'in hedef alıcı kitlesi ise büyük motoryat ve turizm şirketi sahipleri olacak.

Su Altında Limuzin Konforu

2005 yılında, Hollanda'da kurulan U-Boat Worx'ün piyasaya süreceği bu yeni modelin yaklaşık değerinin 2 milyon $'ı bulabileceği tahmin ediliyor.Firma bunun yanında,2 ve 3 er kişilik toplam 4 farklı denizaltı model yelpazesine sahip.

Teknik Bilgiler için Tıklayınız.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder