Satılık Tekneler

Strand Craft 122
18.01.2017 Strand Craft 122 Eduard Gray'in 38 metrelik yüksek performanslı süperyat konsepti çok seksi ve içinde olmaktan kendinizi alıkoyamayacağınız özelliklerde. Kusursuz dış tasarımı, simetrik mükemmellik sergileyen keskin kenarlarla uyumlu göz alıcı eğimler ile, kısaca yatın karakterini yansıtıyor. 

Strand Craft 122

Dillere destan olacak güzellikteki yat, bir de kıç garajında taşıyacağı süper spor otomobilleri ile gündemden düşmeyecek gibi görünüyor.

Çift turbolu 880 HP gücündeki V12 motor sayesinde bu tutulması zor oyuncak, saatte 370 kilometre hıza çıkabiliyor.

Strand Craft 122.

Eduard Gray, yat tasarımı dünyasında tasarımlarının son derece estetik, cazibeli, titiz ve sofistike görünümleri ile çok ünlü bir isim olarak bilinmektedir. Eduard Gray’in CEO görevini yürüttüğü Gray Design / Zeus Twelve tasarım ofisi, yatların yanı sıra tasarladığı spor otomobiller ile de ününü arttırmıştır.

Eduard Gray

Ünlü otomobil ve yat tasarımcısı Eduard Gray 38 metre uzunluğundaki yatını, Strand Craft 122 adı ile tanıttı. Edward’ın son zamanlardaki spor yatının tasarımı, dünya yatçılık endüstrisinin büyük beğenisini kazandı. Konsepti ve özellikleri fazlasıyla çarpıcı süperyat projesi ile, bu güne kadar aldığı en büyük övgüyü topladı.

Strand Craft 122,

Tabii ki bu yat için en şaşırtıcı olan şey, özel olarak el yapımı bir spor otomobil ile birlikte tasarlanmış olması. Yatın kıç garajında otomobil için özel bir bölüm veya garaj var. Bu da yatın tasarımını çok etkileyici hale getiriyor. Otomobilin ve yatın tüm konsepti benzersiz. Ayrıca, konsept yalnızca sınırlı sayıda üretilecek. Tam olarak ifade etmek gerekirse, sadece 6 model üretilecek.

Strand Craft 122..

Pek çok açıdan, SC122 konsept projesi, yat tasarımları için yeni bir döneme kapı açıyor. Spor otomobil ile birlikte yatın bedeli 24 milyon $’dan az olmayacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.