Satılık Tekneler

Storm Yachts S-99
06.11.2013 Storm Yachts S-99

Storm Yachts S-99

Hollandalı yat üreticisi Storm Yachts, şu günlerde yapımını sürdürdüğü S-78 modelinin ötesinde, daha büyük bir model olan yeni S-99'u tasarlıyor. S-78'in etkileyici tasarımından etkinen S-99, S-78'e kıyasla sahip olduğu daha geniş alanlarında 8 kişinin rahatça konaklayabilmesine olanak tanıyor. Deniz üzerindeki karakteri ve gövde etkinliği S-78 ile neredeyse aynı.

Diğer S serisi motoryatlarla benzer bir profile sahip olsa da, S-99 uzun gövdesi sayesinde daha 'elegant' bir hava oluşturuyor. Son derece uzun ve kısmen üzeri kapatılmış flybridge'inde dinlenme alanları ve oturma grubunun yanı sıra, ikincil dümen ve mutfak da yer alıyor.

Ana güvertesindeki salon ve geniş mutfak, bu boyutlardaki süperyatların standartlarını alıcısına fazlasıyla sunuyor. Alt güvertesinde ise dört kişilik personelin konaklayabileceği kabinler mevcut.

http://www.stormyachts.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.