Satılık Tekneler

Steiner Commander XP Serisi Dürbün
05.06.2014 Steiner Commander XP Serisi Dürbün

Bu yılki Miami Boat Show'da tanıtılan yeni nesil ürünler arasında, 7x büyütme ve otomatik odaklama özelliği sunan Steiner'in Commander XP 7x50c dürbünleri yer alıyordu. (1.300 $). 

Steiner Commander- Dürbün

Yüksek çözünürlüklü XP-Optik ve Nano-Koruma özellikli bu askeri sınıf, porro prizma Commander XP Serisi denizde yaşayan ve en iyisini isteyen herkes için uygun dürbün seçimi olabilir. Nesiller boyu sert koşularda güvenerek kullanabileceğiniz Commander XP Serisi, ciddi denizcilerin talep edeceği her özelliğe ve performansa sahip. 

Commander XP’nin Üstün Özellikleri:

7x büyütme ile azgın sularda bile diğer tekneleri, şamandıra ve köprü numaralarını izleme için geniş ve dengeli bir görüntü standartı sunuyor.

Spor-Otomatik Odaklama Sistemi ile her hedefe bir kez mercek odaklanması yakalayabiliyor ve o görüntüleri 20 metreden sonsuza kadar çok net görebiliyorsunuz. Hareketli nesneleri odaklanmak için kovalamaya artık gerek kalmıyor.

En iyi görüntü netliği için en uyumlu cam ve en gelişmiş lens kaplamaları kullanılmış.

Boyun askısını kolayca bağlayıp, serbest bıraktıran düğme sistemi ClicLoc sayesinde dürbün düz asılı kalabiliyor ve gerektiğinde anında kullanıma hazır oluyor.

Bellek Oküler kişisel diyoptri ayarlarınızı kaydedebiliyor.

Rahat yastıklı yüzer boyunluk sayesinde, yüksek görünürlüğe sahip kayış kazayla dürbünüz denize düştüğünde batmıyor ve kolayca bulunabiliyor.

10 metre/33 feet su basıncına dayanıklı olan Commander, hafif ve sağlam şasini oluşturan NBR uzun ömürlü kauçuk koruması ile polikarbonat Makrolon kalıbı sayesinde 11 Gs kuvvetinde darbelere karşı dayanıklı.

14 psi basınçlı kuru azotu optiğe kapatarak N2 enjeksiyon (nitrojen doldurma) sistemi ile her durumda sis ve buğulanmadan etkilenmiyor ve kutup soğuğundan çöl sıcağına en kötü hava şartlarında bile görüşte netlik korunuyor. 

http://www.steiner-optics.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder