Satılık Tekneler

Squared MK’dan Yeni Konsept: Mania
11.05.2017 Squared MK’dan Yeni Konsept: Mania

İngiliz tasarım stüdyosu Squared MK, en yeni konseptini tanıttı. Mania isimli yat konsepti, 45 metre boy uzunluğuna sahip. Farklı zaman dilimlerinden elementleri bir araya getiren bu tasarım, aynı zamanda dış çizgilerinde bir GT spor otomobil havası yansıtırken, iç mekanında bir malikaneyi andırıyor.

Mania


Mania, 500 grostonun altında iç hacme sahip. Toplamda 12 misafir ve 9 mürettebat kapasitesi sunan konaklama alanlarında, modern iç dekorasyon tercih edilmiş. Öte yandan dış yaşam alanlarıyla, iç mekanların harmonisi dikkat çekici düzeyde karşımıza çıkıyor.

Stüdyo, yeni konseptlerini şu sözlerle açıkladı; ''Mania konsepti, sportif ve dinamik yaşam tarzına sahip yatçılar için tasarlandı. Bu tarz yat sahipleri, güvertede parti yapmayı ve aynı zamanda aile ve arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmeyi severler. İstedikleri anda karaya çıkabilmeyi de önemli bir ihtiyaç olarak görürler. Mania, tam olarak bu anlayıştaki tekne sahipleri için tasarlandı.''

Mania.

Mania, servis teknesiyle direkt içine girilebilen iki bot ve iki jet ski kapasiteli garaja sahip. Yatın öne çıkan bir diğer niteliği de, tuzlu su yüzme havuzuna dönüşebilen beach club’ı.

Çift 1056 beygirlik MTU makinelerle donatılmak üzere tasarlanan Mania, 20 knot sürate erişebiliyor. Belirtilen konforlu seyir sürati ise 12 knot. Mania, çelik ve aluminyumdan üretilmek üzere tasarlandı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.