Satılık Tekneler

Sports Boat’ların Son Jenerasyonu: ''G-Force X-Treme 26''
25.05.2016 Sports Boat’ların Son Jenerasyonu: ''G-Force X-Treme 26''
G-Force Yachts ve kurucu CEO’su Jeroen Wats, ‘sports boat’ların İsviçre Çakısı’nı gururla sunuyor! 

 X-Treme 26

Yeni X-Treme 26; One Design, ORC-IRC gibi handikaplı yarış sistemi, match race disiplinlerinde yarışabilecek bir sportif yelkenli olarak karşımızda. Tüm bu farklı yelken yarışçılığı sistemlerine, sanal yarış disiplinini eklemeyi de unutmamak gerekir. Başarılı model X-Treme 37’nin devamı olarak tasarlanan yeni X-Treme 26, Pentex Mylar square top anayelkeni ve sarma cenovasıyla katıldığı tüm yarışlarda kafaya oynayacak bir yelkenli. 

X-Treme-26-2

Boyutlarının ötesinde bir teknolojiye sahip olan X-Treme 26, özel takip sistemi sayesinde detaylı performans takibi yapabiliyor ve kalibrasyon gerektirmeden gerçek rüzgar bilgileri gösteriyor. Seyir esnasında kaydedilen tüm bilgiler, karaya dönüldüğünde sistemin web sayfası üzerinden bilgisayar ile detaylı biçimde incelenebiliyor. TümX-Treme 26’lara standart olarak entegre edilen bu sistem sayesinde, internet ortamında dünyanın herhangi bir köşesinde seyir yapan başka X-Treme 26 ile, sanal ortamda yarış yapmak da mümkün oluyor. 

 X-Treme 26-3

Gerçek yelken yarışçılığını sanal boyutlara taşıyan teknolojiye sahip olan X-Treme 26 sportif yelkenlilerinin ilk dört gövdesi ABD, Karayipler, İngiltere ve Fransa’ya nakledilecek. Mart 2017’de gerçekleşecek olan Heineken Regatta yarışlarında ise, bu dört tekneyle birlikte yapımına yeni başlanacak olan X-Treme 26’ların da katılması bekleniyor. 

 X-Treme 26-4

G-Force X-Treme 26’nın satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.