Satılık Tekneler

Sportif Ruhlu Tender, Invictus 190FX
15.12.2015 Sportif Ruhlu Tender, Invictus 190FX
Eskilerin peş kayığı dedikleri, günümüzün lüks tender teknelerinde en üst düzeyde konfor sunuluyor. Yeni Invictus 190 FX, lüks tender ile megayatı birbirine bağlayacak en güzel seçenek. Invictus Yachts, bu seçeneğe sahip olduğunuzda, onu kendi zevkinize göre yeniden tasarlamanıza gerek olmadığını söylüyor. 

 Invictus 190FX

190FX, sağlam ve sorunsuz servis teknesi ile deniz severlere konfor yaşam kalitesi sunuyor. 6,1 metre uzunluğunda ve 2,4 metre genişliğindeki 190FX, serinin en küçüğü ancak yaptığı hız gözardı edilecek gibi değil. Maksimum 34 knot hıza çıkabileceği belirtilen tenderın seyir hızı ise 20 knot. Altı yolcusu ile birlikte lüks bir otomobil tadını yaşayabilirsiniz. Ayrıca Invictus 190FX, her türlü deniz koşulunda mükemmel bir servis botu olarak hizmete hazır. 

 Invictus 190FX-2  Invictus 190FX-3

Invictus 190FX
 yolcularının konforlu seyahat edebilmesi için, ön bölümünde oturma grubu ve arka bölümünde istenildiğinde güneşlenme minderine de dönüşebilen koltuğu bulunuyor. Daha uzun süre seyahat etmek isterseniz, isteğe bağlı olarak edinilebilecek bimini ile yolculuğunuzun keyfini arttırabilirsiniz.

 Invictus 190FX-4  Invictus 190FX-5

Invictus 190FX 'in genel tasarımı ve detaylandırması, pek çok lüks yat ve özel rezidanslara imza atan Christian Grande Designworks tarafından yapılmış. Gövdesinin şık ve aerodinamik formu sayesinde şaşırtıcı düzeyde en kaba denizlerde bir dayanıklı ve hızlı bir servis teknesi. Her Invuctus yatında olduğu gibi yeni tender teknesi de İtalyan tersanenin yat endüstrisinde yeni bir referansı olacak. Yaratıcı tasarımından başlayarak en son detayına kadar hiç taviz vermeden tüm noktalarında kalite fışkırıyor.

 Invictus 190FX-6

Invictus 190FX sahip olduğu özelliklere göre son derece hafif, sadece 850 kilogram. Yeni tenderın prömiyeri, gelecek ay sonunda Almanya Boot Düsseldorf Show’da yapılacak. Başlangıç seviyesindeki teknenin baz fiyatı ise, €11.500 + KDV. Yat sadece Avrupa pazarında satışa sunulacak.

Invictus Yachts FX serisi sıra dışı teknik kalitesi, geniş yansımalı çelik panelleri ve prestijli zıt renklerdeki dikişli deri oturma grupları ile lüks tender yatının en ince detaylarında harika görünüyor.

 Invictus 190FX-7

Teknik Özellikler: 

Length overall          6,1 m
Beam max              2,4 m
Weight                   850 kg
Capacity                650 kg
Person capacity        6
Cruising speed         20 kn
Maximum speed      34 kn
Engine                   115 cv
Fridge                      42 l (optional)
Fuel capacity          100 l
Water capacity          45 l (optional)
Building material      Fibra di vetro

www.invictusyacht.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder