Satılık Tekneler

Spinlock Deckvest 5D Pro Sensor Can Yeleği
26.02.2015 Spinlock Deckvest 5D Pro Sensor Can Yeleği
Spinlock’tan tam donanımlı Deckvest 5D Pro Sensor can yeleği. Sensörleri sayesinde otomatik olarak şişen Deckvest can yeleği, son derece hafif ve konforlu tasarımıyla uzun süre zarflarında rahatlıkla kullanılabilir. Kompakt ve donanımlı yapısıyla öne çıkan Deckvest can yeleği, üç farklı renkle piyasada: Siyah, mavi ve beyaz.Suya düşme etkisiyle şişen Spinlock Deckvest 5D Pro Sensor can yeleği, yine suyla temas anında aktive olan LED flaş ışık ile donatılmış. 23 cm’lik anten üzerinde yer alan LED ışık, suyun ve baş hizasının üzerinde yanarak kolaylıkla farkedilmeyi mümkün kılıyor. Can yeleğinin bir diğer özelliği ise, kumaş güvenlik halkası ile güvenlik ipine bağlanabilmeyi sağlıyor. İstenmeyen durumlarda güvenlik ipinin kesilebilmesi için, bıçak şişmiş durumdaki yeleğin üzerinde kolayca ulaşılabilir şekilde konumlanmış. Belden ve enseden ayarlanabilir klipsli kayışları da can yeleğinin vücuda mükemmel şekilde oturmasına yarıyor. Yeleğin üzerinde ayrıca VHF telsiz cebi de yer alıyor. 

 
Spinlock Deckvest 5D Pro Sensor’ün UML Pro Sensor otomatik şişirici sistemi, suya hassas bir aktivasyon sistemi olarak çalışıyor. Sıkıştırılmış kağıt kapsülün ıslanınca çözünmesiyle harekete geçen sistem, CO2 silindirinin yayını serbest bırakıyor. Bu sayede can yeleği suya düşme harici su spreyi veya yağmur gibi durumlarda şişmiyor. Pro Sensor aynı zamanda CO2 silindirinin ve ateşleme başlığının durumlarını gösteren göstergelere de sahip. Can yeleği firma tarafından 5 yıl garantili. 
 
www.spinlock.co.uk

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder