Satılık Tekneler

Southern Spars, Volvo Ocean Race’in Direklerini Hazırlanıyor
30.11.2016 Southern Spars, Volvo Ocean Race’in Direklerini Hazırlanıyor Volvo Ocean 65s filosu büyük yarışa Avrupa’da hazırlanırken, Southern Spars yeni direklerin üretimine devam ediyor. Tüm üretim hatlarını doldurduğunda Southern Spars, Volvo Ocean Race için toplam 46 direk üretmiş olacak. İlk serinin Auckland’daki fabrikadan 2017’nin başında hazır olarak çıkması bekleniyor. 

Southern Spars,VOR

Takımların denizde yapacağı antrenmanların önemini bilen Southern Spars, teknelerin refitinin tamamlanmasıyla aynı zaman dilimi içinde direkleri teslim etmek için çabalıyor. Takımların tek derdi de bir an önce refitleri tamamlayıp yeni direkleriyle antrenman yapabilmek. Bu doğrultuda Southern Spars, teknelerin refit süreçlerini de takip ediyor ve en doğru zamanlamayı yapabilmek için çalışıyor.

Southern Spars,VOR. 

Southern Spars’ın Volvo Ocean 65s direklerinin üretiminde çok önem verdiği bir diğer unsur ise, direklerin bire bir aynı olması. Tüm gerekliliklere neredeyse toleranssız uymak için en üst düzey kalite kontrol standartlarını uygulayan üretici, kalıpların üzerinde yüzlerce referans göstergeleri uyguluyor ve son hedef ağırlığı yakalayabilmek için her aşamada direkleri tartıyor. 

Southern Spars,VOR..

Volvo Ocean Race tüm takımlara yeni direk satın alma hakkı veriyor. Eski direklerini kullanacak takımlar ise, direklerini Southern Spars ekipleri tarafından elden geçirtiyor. 

Takımlar satın aldıkları yedek direklerini ise, yarış esnasında destek ekipleriyle dünyanın stratejik noktalarına yerleştirecek. Bu destek noktaları Volvo Ocean Race komitesi tarafından yarış boyunca kontrol altında tutulacak. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder