Satılık Tekneler

Southampton Boat Show
10.09.2015 Southampton Boat Show Avrupa’nın en büyük denizcilik ve yelken festivali Southampton Boat Show bu hafta sonu açılıyor. 47. Southampton Boat Show, 12 Eylül Cumartesi günü halka kapılarını açacak. Southampton Boat Show’un yer alacağı marina, yelken ve tekne dünyasının efsane ürünlerine ev sahipliği yapacak. Festival kapsamında yat, tekne ve yelkenlilerin teşhiri yanı sıra, su üstünde pek çok atraksiyon gerçekleştirilecek.

Southampton-Boat-Show

100’den fazla tekne için firma ve markalar, bu yılın pek çok ilki olacak duyuruda bulundu. Ziyaretçiler özel akvaryumda deniz altının keyfini de sürebilecekler. Southampton Üniversitesi işbirliği ile geliştirilen akvaryumda, hem İngiltere’nin yerel sularından, hem de dünya denizlerinden mercan kayalıkları ile deniz canlıları yer alacak. 

Festival özellikle genç ziyaretçilere harika anlar yaşayacakları bir deneyim sunuyor. 8 - 16 yaş arasındaki gençler için macera dolu “Adventure River Canoe Ride” onları bekliyor. Kendi kanoları ve kürekleri ile bir nehirde ilerleyecekler.

rock-pool sbs-kids

Organizasyonda, gençler için olduğu kadar VIP ziyaretçiler de düşünülmüş. Sunseeker Charters festivalde, Platinum Experience ile lüksü bir üst düzeye taşıyacak. Sunseeker Platinum Lounge ve  Sunseeker Predator 56 seyri VIP ziyaretçileri bekliyor.
 red-arrow Büyük yelkenli gemi Earl of Pembroke teknesi de geçirdiği yenileme sonrasında, ziyaretçileri Southampton Boat Show süresince ağırlayacak. 

Southampton Boat Show’da, J109 yatı Red Arrow ve mürettebatı da fuarda olacak. Royal Air Force Sailing Association (RAFSA) sahibi olduğu ve işlettiği 35 feet uzunluğundaki yat hakkında detaylı bilgiler, festival sırasında ziyaretçiler ile paylaşılacak.

12 Eylül Cumartesi günü halka kapılarını açacak olan 47. Southampton Boat Show 20 Eylül 2015 Pazar gününe kadar açık kalacak.
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder