Satılık Tekneler

Soneva in Aqua
05.09.2016 Soneva in Aqua Maldivlerdeki Soneva Fushi Resort otelinin amiral gemisi olan Soneva in Aqua yelkenlisi, artık Soneva Resort ve Residences Grubun yeni konsept teknesi olarak hizmet vermeye başladı. Aqua Soneva yelkenli teknesi, ikon tesisin hizmet ve konaklama imkanlarının tüm avantajlarını birleştirerip, lüks bir villa konforundaki tekne seçeneği fırsatı sunarak, konukların tatil keyfini üst seviyeye taşıyor.

Soneva in Aqua

Ultra lüks ve son derece rafine yelkenli yatın uzunluğu 19,25 metre, genişliği 6,40 metre ve 8 knot seyir hızına sahip. Motor gücü ile de desteklenen Soneva in Aqua, en güzel doğal ortamlarda seyir edebilmek için, enerjisinin büyük çoğunluğunu sahip olduğu yelken takımından almaktadır. Yelkenlinin maksimum kapasitesi, 4 yetişkin ve 2 çocuk için en üst düzeyde özellik ve gizlilik sağlamaktadır.

Soneva in Aqua-2

2 kamaralı yelkenli yatın geniş ana kamarasındaki en dikkat çekici özelliklerinden birisi, cam tabanlı spa ve duşu denilebilir. İkincisi ise, master kamaradaki çok büyük ölçülerdeki yatak ve süit özellikleri.

Soneva in Aqua-3

Soneva in Aqua'nın diğer önemli özellikleri ise; yükseltilmiş güneşlenme ve yemek güvertesi, alt güvertesindeki bar ve ilave yemek salonu ile dış güvertesindeki kestirme yatakları, geniş oturma salını ve de burundaki jakuzi.. Alt güvertedeki ilave güneşlenme alanı dinlenmek için ideal. İç bölümlerdeki kütüphane, ana salon ve yemek odası eğlence için ideal alanlara ek hizmet sunmakta. Soneva in Aqua'nun dekorasyonunda doğal malzemeler, zengin kahverengi deri, ahşap ve organik pamuklu kumaşlar kullanmış.

Soneva in Aqua-4

Yelkenli teknede kullanılan motor ise, yakıt verimliliği açısından en üst teknolojik özelliklerde seçilmiş.
Maldiv Adalarının en müstesna resiflerinde, unutulmaz ve benzersiz deneyimler yaşamak isteyen gerek dalgıçlar gerekse de dalgıç olmayanlara konuklarına, nefes kesici bir deniz özgürlüğü sunuyor. Yelkenlinin kaptanı, konukların günlük taleplerine göre Soneva in Aqua’nın kusursuz özgürlükte ve esneklikte rotasını belirlemektedir. 

Soneva in Aqua-5

Maldiv Adalarında, Soneva Resort ve Residences Grubun hizmet veren her teknesi, konuklarının en üst düzeyde konfor ve güvenliğini sağlamak için detaylarına azami dikkat gösterilmiştir. Yelkenlinin tüm mekanları, fazlasıyla doğal gün ışığı alınabilmesi için özel olarak tasarlanmış.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder