Satılık Tekneler

Sonbaharı ve yelkeni GÖCEK’de yaşayın…
19.09.2014 Sonbaharı ve yelkeni GÖCEK’de yaşayın… Akdeniz’in en büyük uluslararası marina ağına sahip, D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Göcek’in ev sahipliğinde gerçekleşecek “SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI – 10 Kasım Atatürk Kupası” yelken yarışları haftasında, yaklaşık 55 tekne ve 400’e yakın yelkenci mücadele edecek.

Sonbaharı ve yelkeni GÖCEK’de yaşayıN

Bu yıl 12. si olarak 05 – 09 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sonbahar Göcek Yarış Haftası, her yıl olduğu gibi yaklaşık 12 farklı ulusun en başarılı yelkencilerini, Fethiye’nin eşsiz güzellikteki koy ve adalarının çekici cazibesinde bir araya getiriyor...

Göcek Yat Kulübü tarafından, 10 Kasım haftası içersinde düzenlenen ve genel klasman birincisine verilen özel 10 Kasım Atatürk Kupası ödülü ile farklı anlam kazanan yat yarışları, Türk denizcileri ve yelkencilerine büyük destek veren Doğuş Grubu bünyesindeki D-MARİN GÖCEK marinası ev sahipliğinde yapılacak. Denizde 380 yat kapasitesiyle 75 mt.' ye kadar teknelerin konakladığı D-Marin Göcek, 150 yat  kapasiteli çekek yerinde, 75 Tonluk travel lifti, 40 tonluk tekne taşıyıcısı  ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet vermektedir. Ayrıca Mavi Bayrak sahibi de olan D-Marin Göcek Marina, The Blue Point Plajı ile tüm denizcileri bu eşsiz güzellikleri yaşamaya davet ediyor.D-Marin Göcek Marina’da 06 Kasım 2014 perşembe günü yapılacak açılış kokteylinin ardından, 07 Kasım’da start alacak yarışlar, uzun soluklu coğrafi rotalar ve çekişmeli şamandra yarışlarıyla heyecan dolu toplam 5 yarış ile 3 gün sürecek. Bu yıl uzun hafta sonu olarak düzenlenecek yarış haftasının tamamlanmasıyla birlikte, ödül kazanan yelkenciler kupalarını, 09 Kasım Pazar günü D-Marin Göcek Marina’da düzenlenecek ödül töreniyle alacak.

SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI

Sonbahar Göcek Yarış Haftası’nın en önemli ödülü ;  “ Savarona Maketi ”

Her yıl olduğu gibi, bu yılda Göcek Yat Kulübü tarafından titizlikle hazırlatılan ve el yapımı aylar süren Savarona maketi, Sonbahar Göcek Yarış Haftası süresince IRC sınıfları arasında tüm yarışların genel değerlendirme birinciliğini kazanan tekneye özel kupa olarak verilecek.

 “ Yelken Sporu Destek Teşekkür Ödülü”

Göcek Yat Kulübünün sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaşama geçirilen yelken okulundan yetişen genç yelkencilerimize destek veren şahısların kazandığı Yelken Sporu Destek Teşekkür Ödülü 4.sü, yine bu yıl kapanış gününde sahibini bulacak.

Göcek Yat Kulübü ev sahipliğinde, uzun soluklu yaz heyecanlarını sönümlendirecek kısa bir sonbahar molası, her yıl olduğu gibi bu yılda yelkencileri sürpriz ödüllerin beklediği festival havasındaki yarış haftası, D-Marin Göcek Marina etkinlik alanında, 09 Kasım akşamı düzenlenecek kapanış ödül töreniyle son bulacak.


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder