Satılık Tekneler

Filtrele
Seçimleriniz
Yat Tipi
Marka
Firma Detayı

Solo Deniz Yatcilik

Solo Deniz yelken ve yat dünyasının en kaliteli markalarını sizlerle buluşturmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Solo Deniz ülkemizde yelkenciliğin gelişmesi ve yayılmasına katkıda bulunmayı amaç edinmiş, sadece yeni müşteriler değil aynı zamanda yeni dostlar kazanmayı hedefleyen bir firmadır.

Yalnızca bir ürüne gereksiniminiz olduğunda değil, uzman kadromuzdan teknik öneriler almak, piyasadaki yeni ‘top end’ ürünleri görüp denemek, fikir, öneri ve eleştirilerinizi bizlerle paylaşmak için de Solo Deniz’ e bekliyoruz.

  • İletişim Bilgileri
  • Markalar
  • Broşür
  • Galeri
  • Video
  • Kampanyalar
Web sitesi: www.solodeniz.com
Ülke Türkiye
Şehir İzmir
Telefon 02324653240
Cep Telefonu 05308767010
Adres İşçiler Caddesi No:143 Alsancak / İZMİR
ELAN YACHTS
ELAN YACHTS

Elan’ın deniz araçları üretimi konusundaki deneyimi, 1949 yılına dayanmaktadır. 2. Dünya Savaşı sonrası Mareşal Tito’nun modernizasyon ve kalkınma politikalarının sonucu olarak, çeşitli su geçirmez ve ahşap malzemelerden kano, kayak ve tekne üretimine başlayan Elan, 60’lı yıllardan itibaren, Sosyalist dünyanın Batı’yla rekabet edebildiği nadir ürünler arasında girerek, tüm Avrupa’da kaliteli ve güvenilir bir marka olarak ön plana çıkmıştır. 1962 yılında ilk kez güçlendirilmiş polyesterden tekne üretmeye başlayan Elan, 1972 yılına kadar tüm Avrupa genelinde çok tutulup sevilen Flying Junior, Racing Europe, S-430, S-235 ve S-375 modelleriyle, onedesign (yek-dizayn) tekne üretimde dünyanın önde gelen markaları arasında girmiştir. 1978 yılında Elan 707’nin yelken performansıyla çıtayı daha da yükseklere taşıyan Elan Yachts, ünlü tasarımcı Niels Jeppsen ve Elan dizayn ekibinin ortak çalışması olan ilk Elan 31’i yaratmıştır. Elan 31’in 1983 yılında denize atılmasından 8 ay sonra Half-Tonner Dünya Şampiyonluğunu kazanmasıyla, Elan Yachts’ın yelken performans ve kalite geleneği tescillenmiştir. O günden bu yana ileri teknolojileri, üretim kalitesiyle birleştiren Elan Yachts, dünyanın en iyi tasarımcılarıyla çalışma prensibini de daima sürdürmüştür. 1990’lı yılların ortasından itibaren ünlü tasarımcı ROB HUMPHREYS’le birlikte çalışmakta olan Elan Yachts, tüm modellerinde vakum infüzyon teknolojisini kullanarak, üstün üretim kalitesini, eşsiz tasarım gücüyle birleştirmeye devam etmektedir. Elan Yachts’ın 2000’li yıllara damgasını vuran ve dünya çapında sayısız şampiyonluklar kazanan Elan 45, Elan 31 ve Elan 37 modellerinin yanına, 2003 yılında gezi sınıfında kriterleri yüksek olan müşteriler için tasarlanan Impression serisi eklenmiştir. Impression gezi serisi, Elan’ın geleneksel yelken seyir kalitesiyle, gezi sınıfı konforunu bir araya getirmeyi başarmış, ve Impression 344 modeliyle Avrupa’da Yılın Yatı ödülü dahil birçok prestijli ödülü kazanarak, kalitesini kanıtlamışt

RODMAN
RODMAN

The origins of the Rodman Group dates back to 1974, when D. Manuel Rodriguez, current president of the Group, founded Rodman Naval Construction and Industrial, starting its activity in shipbuilding. Currently the Rodman Group is the oldest company in its sector in Spain with a wealth of uninterrupted for nearly 40 years. During these years, have built and delivered, in the shipyards of the Group, more than 13,000 boats. This background and experience have enabled the Group to position itself as one of the shipbuilding groups, more established at European level.

LEOPARD CATAMARANS
LEOPARD CATAMARANS

Evolving from 40 years of customer feedback, we pooled our expertise with builders Robertson and Caine to design the Leopard line of blue water cruising catamarans. As the worldwide dealer, we're proud to say that over 800 Leopard cats have now sailed more than 7 million miles and the world’s largest oceans. These cats have won both Cruising World Boat of The Year and Sail Magazine Best Boats awards including the 2010 Best Boats award from SAIL Magazine in the Cruising Multihull category and the Cruising World Boat of the Year 2010 in the Multihull Cruiser and Overall Import Boat of the Year category! They offer offer unparalleled standards for seaworthiness and cruising performance, combined with comfort and an extensive equipment list. The award-winning Leopard catamaran range consists of the brand new and innovative Leopard 44, the popular Leopard 46 and the Leopard 39. Leopard Catamarans include, high powered engines, electronics, hard top bimini, high capacity water and fuel tanks, electric windlass and much more! We also offer a selection of optional items, such as air conditioning, watermaker or washer-dryer. We also offer another breed of Leopard; our exciting Leopard 39 and 47 Power Catamarans.

Broşür bulunmamaktadır.
Video bulunmamaktadır.
Seçtiklerimi karşılaştır
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
İlan Türü
Kategori
Filtrele
Ekipman İlanları
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.